Аксесуари для вимірювальних приладів (щупи для мультиметрів)Щупи вимірювальні для тестера з крокодилами
ХІТ

Щупи вимірювальні для тестера з крокодилами

Щупи вимірювальні для тестера з крокодилами - використовуються в радіоелектроніці для підключень тестера до вимірювальних пристроїв чи радіодеталей. Характеристики ..

20.90 грн.

Щупи для мультиметрів (тестерів) 1000V 20A

Щупи для мультиметрів (тестерів) 1000V 20A

Щупи для мультиметрів (тестерів) 1000V 20A - використовують для вимірювання різних фізичних величин в електроніці. Опис товару Універсальні щупи з проводами Роз'єм для підключе..

67.70 грн.

Вимірювальний пінцет для SMD зі штекерами
ХІТ

Вимірювальний пінцет для SMD зі штекерами

Вимірювальний пінцет для SMD зі штекерами (щуп-пінцет) - застосовують в радіоелектроніці для перевірки параметрів радіокомпонентів у виконанні SMD. Конструкція - ізольований пінцет (пласти..

80.00 грн.

Щупи вимірювальні з крокодилами для швидкого підключення
ХІТ

Щупи вимірювальні з крокодилами для швидкого підключенн...

Щупи вимірювальні з крокодилами для швидкого підключення - використовуються в галузі радіоелектроніки для швидких підключень до вимірювальних пристроїв чи радіодеталей. Характеристики..

20.80 грн.

Щупи до мультиметрів універсальні
ХІТ

Щупи до мультиметрів універсальні

Щупи до мультиметрів універсальні - використовують для вимірювання різних величин в електроніці. Опис товару Універсальні щупи з проводами Роз'єм для підключення до приладу..

72.00 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Аксесуари для вимірювальних приладів (щупи для мультиметрів)

Проведення різних вимірів - це невід'ємна частина роботи радіоаматора і професіонала. Для ремонтних та налагоджувальних робіт використовують або аналогові вимірювальні пристрої, або цифрові. Існує велика кількість різних моделей, що відрізняються набором функцій, надійністю і точністю проведених вимірювань. Останній параметр дуже часто залежить не тільки від самого пристрою, але і від різних аксесуарів.

Особливість

Всі аксесуари можуть відрізнятися за кількома параметрами:

  • призначенням
  • матеріалом виготовлення
  • виробником

Все це впливає і на точність отримання результатів. Наприклад, якщо вимірювальні елементи будуть зроблені з металу низької якості, то похибка результатів може істотно зрости. Цей же параметр впливає і на довговічність самого елемента. Ціна на щупи від перевіреного бренду може бути трохи вище. Але це часто є гарантією якості товару.

Різновид

Всі аксесуари можна розрізнити за характером застосування. Для проведення вимірювань, наприклад, застосовують щупи. Їх, можна відрізнити в залежності від приладу, з яким вони будуть використовувати:

  • з цифровим тестером, (щупи універсальні)
  • з осцилографом, (щуп для осцилографа P-6100)

Для вимірювання температури використовують термопару. Крім того, в магазині Black Chip представлені й комплектуючі для вищезазначених елементів.

Вибір аксесуарів - це важливий момент. Адже можна купити мультиметр хорошої якості, але отримати результати зі значною похибкою через те, що куплені дешеві щупи. Якщо вибір такого простого товару, на перший погляд, здався вам складним, то зверніться до фахівців інтернет-магазину Black Chip. Ми працюємо без вихідних і постараємося допомогти вам придбати аксесуари, що задовольняють всі ваші потреби.

Розгорнути