USB вимірювачіUSB навантажувальний модуль 1A/2A тестер
ХІТ

USB навантажувальний модуль 1A/2A тестер

USB навантажувальний модуль 1A/2A тестер - призначений для емуляції навантаження, підключається до пристроїв по USB. Має перемикач струму 1А-2А і двоколірний світлодіод. Підключаючи моду..

43.80 грн.

Тестер USB Keweisi тестування струму напруги
ХІТ

Тестер USB Keweisi тестування струму напруги

Тестер USB Keweisi тестування струму напруги - використовують для вимірювання параметрів USB зарядок, контролю процесу зарядки мобільних телефонів, планшетів та будь-яких інших пристроїв, що ..

110.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії USB вимірювачі

Це незамінні помічники при перевірці та тестуванні зарядних пристроїв, шнурів або Power Bank. Застосовують USB тестери для вимірювання напруги, струму, потужності, опору навантаження, таймер часу і лічильник Вт / годин. USB вимірювачі мають яскравий дисплей і користується популярністю у приватних майстрів по ремонту телефонів, і в сервісних центрах, як пристрій для швидкої діагностики телефонів, блоків живлення і т. д.

Даний тестер може зацікавити кожного радіоаматора, а також користувачів смартфонів, планшетів та іншої мобільної техніки, які хочуть знати всю правду про зарядні параметри своїх девайсів. За допомогою даного USB тестера ви можете легко перевірити, який максимальний струм і потужність може видати блок живлення. І заодно дізнатися, яким зарядним струмом живиться ваш пристрій насправді.

У використанні USB вимірювач дуже простий. Для включення тестера підключіть його до будь-якого зарядного пристрою. Тестер відразу ж включиться і покаже на дисплеї наступну інформацію - поточна напруга та струм рівний нулю. Тепер для перевірки зазначеного на корпусі зарядки значення струму з реальним струмом, який може віддати ваша зарядка, проведемо вимірювання максимального струму зарядного пристрою підключивши на вихід USB вимірювача USB навантаження. Самі навантаження бувають спочатку налаштовані на різне значення струму, але найбільш популярні навантаження на 1 А і на 2 А. Існують також навантаження з іншими фіксованими значеннями, а так само з можливістю плавної зміни струму. Після підключення USB тестера до зарядного пристрою і фіксованого навантаження на виході тестера, дисплей відобразить поточну напругу і струм, який віддає зарядний пристрій.

При застосуванні низькоякісних зарядних пристроїв, напруга та струм при навантаженні, можуть сильно відрізнятися в меншу сторону від зазначених!

Розгорнути