МультиметриКорпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий
ХІТ

Корпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий

Корпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий - застосовують для монтажу універсального тестера радіодеталей марки LCR-T4. Дозволяє перетворити вашу плату популярного модуля в з..

78.50 грн.

Струмові кліщі DT266 SENIT мультиметр
ХІТ

Струмові кліщі DT266 SENIT мультиметр

Струмові кліщі DT266 SENIT мультиметр - це хороший помічник при проведенні ремонту будь-якої електричної апаратури або мережі. За їх допомогою можна, без переривання подачі електроенергі..

235.00 грн.

Тестер LCR-T4 без корпуса ESR-метр
ХІТ

Тестер LCR-T4 без корпуса ESR-метр

Тестер LCR-T4 без корпуса ESR-метр - за його допомогою можна дізнатися параметри таких компонентів: конденсатора, резистора, напівпровідникових елементів (транзистор, діод) і котушки індуктив..

270.00 грн.

Мультиметр VC-9205A SUONER цифровий
ХІТ

Мультиметр VC-9205A SUONER цифровий

Мультиметр VC-9205A SUONER цифровий - універсальний, простий в застосуванні, наочний прилад для вимірювання всіх основних параметрів. Крім основних величин здатний вимірювати ємніст..

225.00 грн.

Мультиметр цифровий DT-9205A LCD жовтий
ХІТ

Мультиметр цифровий DT-9205A LCD жовтий

Мультиметр цифровий DT-9205A LCD жовтий - універсальний, простий в застосуванні, наочний прилад для вимірювання всіх основних параметрів. Крім основних величин здатний вимірювати єм..

235.00 грн.

Мультиметр цифровий SENIT M9205A +
ХІТ

Мультиметр цифровий SENIT M9205A +

Мультиметр цифровий SENIT M9205A + - це універсальний, простий в застосуванні, наочний прилад для вимірювання всіх основних параметрів. Крім основних величин здатний вимірювати ємність, ..

225.00 грн.

Мультиметр цифровий ZOYI ZT102 з термопарою
ХІТ

Мультиметр цифровий ZOYI ZT102 з термопарою

Мультиметр цифровий ZOYI ZT102 з термопарою - він же RICHMETERS RM102 та ANENG AN8002 - це універсальний, простий в застосуванні, прилад для вимірювання електричних параметрів. Ідеальний..

447.00 грн.

Тестер LCR-T4 в прозорому корпусі
ХІТ

Тестер LCR-T4 в прозорому корпусі

Тестер LCR-T4 в прозорому корпусі - за його допомогою можна дізнатися параметри таких компонентів: конденсатора, резистора, напівпровідникових елементів (транзистор, діод) і котушки індуктивн..

395.00 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Мультиметри

Мультиметр - вимірювальний прилад, який випускають разом з масовим заповненням ринку електронними пристроями та компонентами. Цей тестер необхідний практично скрізь, починаючи з потреб побутових, наприклад, щоб поміряти напругу в розетці, закінчуючи професійним ремонтом апаратури та проєктуванням високотехнологічних пристроїв.

В інтернет-магазині Black Chip ви можете вибрати та купити мультиметр з дуже широкого діапазону моделей і брендів. За умови дотримання всіх умов експлуатації, він здатний прослужити багато років, зберігши свої технічні характеристики.

Функціональність мультиметра в мінімальних розмірах
Універсальний цифровий мультиметр зміг поєднати в собі мала вага, вдалу ергономіку і здатність вимірювати десятки величин з великою точністю. Кишеньковий мультиметр впорається з вимірами 80-90 % всіх необхідних параметрів при діагностиці та ремонті обладнання.

Будь-який режим вимірювання відповідає окремому положенню поворотного перемикача. Процес вимірювання відбувається дуже просто - ви виставляєте необхідний режим, доторкаєтеся вимірювальними щупами до контактів, на яких потрібно виміряти фізичні параметри, і автоматичний мультиметр виводить результат на екран.

Якщо зручність використання на першому місці
Окремо можна виділити цифрові мультиметри-автомати - це розумні вимірювальні прилади, які самі виставляють необхідні межі вимірювальних параметрів. На їх поворотному перемикачі в рази менше символів і позицій, як наслідок - це значно збільшує комфорт і швидкість роботи, а також зменшує шанси випадково вибрати не ту межу вимірювань.

Для ще більшої точності
Якщо ви професіонал в ремонті різних пристроїв, або просунутий радіоаматор, у вас є своя думка про достовірності показань. Цю точність можна задовольнити, якщо купити професійний мультиметр, який займе гідне місце на столі майстра, як і якісний брендовий паяльник.

Високоточний цифровий лабораторний мультиметр виконує всі завдання, які стоять перед ним, на найвищому рівні. Компактність і можливість перенесення тут відсунута на другий план, оскільки на першому - прецизійна точність вимірювань і максимально розширена функціональність. Наприклад, стаціонарний мультиметр лабораторний UT804 UNIT вимірює постійну напругу з точністю до +/- 0,025%, а також частоту до 400 МГц. Встановив, включив - і працюй годинами.

Використовуються такі мультиметри в основному в сервісних центрах, навчальних і дослідницьких лабораторіях, а також всіма тими, хто займається розробкою обладнання вдома. Практично всі моделі цієї категорії мають підключення до ПК для створення статистичних вимірів і зручної обробки інформації.

Для роботи із транспортними засобами
Автомобільні мультиметри можуть провести багато специфічних вимірювань і тестів, серед яких особливо виділяються:

 • Визначення швидкості обертання будь-якого предмета
 • Кількість оборотів двигуна для будь-якої кількості циліндрів
 • Замір зміщення кута запалювання

Крім цього, багато хто з таких модифікацій мають полегшену роботу з функціями (Min / Max - мінімальні та максимальні показання, Peak - реєстрація пікових значень, Hold - утримання даних на екрані) і збільшеним в розмірах дисплеєм, щоб всі виміри були чітко видні й не доводилося в них вдивлятися.

Наприклад, спеціальні вимірювальні та діагностичні можливості мультиметра UT107, які можуть бути затребувані для настройки та контролю і карбюраторних, і інжекторних двигунів, доступні лише деяким одиничним різновидам. Його специфічні функції вимірювання:

 • Перевірка акумуляторної батареї під навантаженням;
 • Тахометр;
 • Кут випередження запалювання;

Режим вимірювання температури для контролю нагріву двигуна та інших деталей.
До того ж цей вимірювальний прилад захищений від перевантажень і здатний працювати при забрудненнях у вигляді машинного мастила, бензину в умовах гаража.

Перевірена класика
Окремим класом є аналогові вимірювальні пристрої, які для вимірювання використовують спеціальні магнітоелектричні перетворювачі. Їх плюс в тому, що вони менш схильні до впливу високочастотних наведених випромінювань, хоча по точності та функціоналу вони на порядок нижче, ніж цифрові тестери, тому зараз аналогові прилади практично повністю витіснені з ринку. Хоча для тих, хто хоче купити мультиметр - надійний, перевірений часом інструмент, ми підготували кілька варіантів.

Які величини можна виміряти?
Стандартний мінімальний набір кожного мультиметра:

 • напруга;
 • струм;
 • опір.

Дешеві мультиметри мають не дуже великий діапазон виміру напруги, а струм поміряти можна тільки постійного типу. З переходом у дорогщі класи допустимий діапазон величин збільшується, а набір функцій доповнюється спеціальними вимірами, серед яких:

 • Аналіз коефіцієнта підсилення транзисторів (hFE);
 • Тест діодів і транзисторів;
 • "Продзвонювання";
 • Визначення температури предмета;
 • Вимірювання частоти сигналу;
 • Замір ємності конденсаторів.

Всіма цими функціями, наприклад, володіє мультиметр SENIT M9205A.

Додатковими сервісними можливостями є наявність кнопки "HOLD" (утримання результатів вимірювань), наявність ударостійкого корпусу, можливість підсвічування результатів.

Відмінний і якісний мультиметр MS8222H або UT58D здатний проконтролювати й рівень індуктивності. Для тих, хто пов'язаний по роботі з обмотками дроселів, налаштовує резонансні контури або намотує трансформатори, це дуже важливо.

Обережність в першу чергу
Головне при використанні мультиметрів - не перевищувати максимально допустимих меж, наведених в паспортних даних. А для вирішення ряду специфічних завдань, переходити на іншу вимірювальну техніку. Наприклад для вимірювання струмів до 1000 ампер, призначені струмові кліщі. Від правильного вибору діапазону залежить і точність вимірювання. Мультиметри-автомати вибирають діапазон виміру автоматично - це економить час, тому для них це питання не так важливе, хоча і в них можна налаштувати ручний вибір діапазону.

Спеціальні вимірювання
Опція перевірки мережевих кабелів (режим кабельного тестера) вбудована в професійний мультиметр MS8235 (MASTECH), а разом з безконтактним детектором напруги та цілком інформативним дисплеєм, він здатний задовольнити найвимогливіші запити майстра-налагоджувальника.

Досконально точні вимірювання
Для більш точних вимірювань, для відображення динаміки показань не підійде навіть найдорожчий мультиметр, саме тому для таких специфічних завдань, в магазині Black Chip представлені осцилографи, які мають вкрай високу частоту оновлення, до сотень тисяч і навіть мільйонів разів в секунду. За одну секунду вони обчислять частоту електричних хвиль в розетці, і виведуть результат вимірювань на свій дисплей. Кожне значення буде відрізнятися один від одного, адже в розетці змінна напруга синусоїдальної форми. Напруга змінюється від -310 В до +310 В п'ятдесят разів в секунду. І ми це побачимо своїми очима. На екрані осцилографа буде виведена детальна форма сигналу з усіма його дрібними особливостями.

Заодно можна буде побачити, як багато перешкод входить в побутову мережу, і що насправді синусоїда в розетці досить часто дуже сильно відрізняється від ідеальної.

Купити мультиметр вам завжди допоможуть фахівці компанії Black Chip. Ми готові допомогти вибрати вимірювальні прилади, надавши професійну консультацію. Широкий асортимент товарів нашого інтернет-магазину, а також найкраща ціна на мультиметр, не залишать вас байдужими. Якщо ви житель Івано-Франківська - наші кур'єри можуть передати покупки в день замовлення. Для жителів інших міст ми пропонуємо швидку доставку по Україні поштовими сервісами. На всю продукцію поширюється гарантія і післягарантійний сервіс.

Розгорнути