Генератори сигналів ЧастотоміриДвоканальний генератор з частотоміром JDS6600-30M DDS
ХІТ

Двоканальний генератор з частотоміром JDS6600-30M DDS

Двоканальний генератор з частотоміром JDS6600-30M DDS - може генерувати синусоїдальною хвилю, прямокутну хвилю, трикутну хвилю, імпульсну хвилю і довільну хвилю. Також є режим вимір..

3250.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Генератори сигналів Частотоміри

Частотоміри

Частота - одна з основних характеристик радіосигналів. Точне та швидке вимірювання частоти потрібне при конструюванні, виробництві, діагностиці, регулюванні, налаштуванні радіоапаратури та контролі технологічних процесів. Інтернет-магазин Black Chip пропонує недорого купити частотомір з різними технічними параметрами.

Частотоміри поділяються на:

  • лабораторні частотоміри для експлуатації в умовах виробничих цехів, ремонтних майстерень, дослідних центрів;
  • портативні частотоміри з автономним живленням і в міцному корпусі, добре захищеному від впливу несприятливих факторів зовнішнього навколишнього середовища.

Принцип роботи
Існує багато типів частотомірів, що відрізняються принципом вимірювань, наприклад резонансні, гетеродинні й інші. Проте найбільшого поширення набули зручні та точні системи прямого відліку - цифрові частотоміри. Принцип дії простий і полягає в підрахунку кількості імпульсів, які надходять від вхідного формувача за строго певний інтервал часу. Як задатчик інтервалу використовується еталонний кварцовий генератор, його точність вимірювання в основному залежить від точності його калібрування та стабільності. Для розширення частотного діапазону вимірювань використовуються декадні дільники, а в ряді випадків застосовується і метод гетеродинного перетворення частоти. Описаний принцип дозволяє вимірювати не тільки частоту, але і період коливань, оцінювати інтервали часу між імпульсами, обчислювати їх кількість за заданий інтервал та інше.

 

Генератори сигналів

Генератори сигналів - складні електронні прилади, які відтворюють на своєму виході електричні сигнали у вигляді періодичної функції, двійкової послідовності, серії цифрових імпульсів або довільної форми. Часто використовуються в як джерело взірцевого сигналу при дослідженні характеристик, перевірці та налаштуванню, калібруванні та тестуванні різної апаратури, а також для фазових, амплітудно-частотних і інших вимірів. Генератор сигналів - обов'язковий атрибут будь-якій лабораторії та сервісного центру професійного рівня.

Типи та різновиди генераторів сигналів
Головними характеристиками цих приладів є форма, амплітуда і частота генерування сигналу, а також його стабільність. Як правило, сучасний цифровий генератор сигналів лабораторного класу може працювати в широкому діапазоні частот та амплітуд, генерувати сигнали різного типу. Дорожчі прилади здатні захоплювати й копіювати зовнішні сигнали, а також «редагувати» сигнал - міняти його форму, фазу та інше, вбудованими апаратними засобами.

Прилади попередніх поколінь генерували сигнал з використанням мультивібраторів, коливальних контурів, резонаторів і т. п., а завдання отримати сигнал потрібної форми забезпечувалося методом дискретизації. Сучасний генератор синусоїдальних сигналів функціонує на основі цифрових технологій і задає необхідну форму сигналу методом прямого синтезу.

За своїми функціональними можливостями генератори умовно ділять на:

  • аналогові - задають сигнал довільної форми або відповідно до стандартних функцій;
  • цифрові - генерують виконавчі імпульси і їх послідовності;
  • змішані.

Аналоговий генератор сигналів довільних сигналів і стандартних функцій типу AFG і генератори сигналів будь-якої довільної форми AWG вирішують широке коло завдань, забезпечуючи модуляцію сигналу з використанням внутрішніх або зовнішніх джерел. Їх різновиди на сьогодні користуються найбільшою популярністю серед професіоналів та любителів.

Одним із необхідних приладів при необхідності тестування і налаштування сучасного зв'язкового і телекомунікаційного устаткування є генератор високочастотних сигналів, що підтримує цифрові методи модуляції. Різновидом подібних інструментів є векторні генератори, що забезпечують подання сигналів у векторній формі і їх модуляцію різними методами.

Цифровий генератор сигналів є логічним джерелом, використовується для налаштування та діагностики комп'ютерного та іншого високочастотного цифрового обладнання. До цієї групи приладів відносять генератори імпульсів PPG - послідовностей двійкових сигналів, і генератори тимчасових співвідношень DTG - кодових послідовностей.

Створений спеціально для тестування телевізійного обладнання, генератор ТВ-сигналів забезпечує частоту складних послідовностей імпульсів, які на екрані телевізійних приймачів створюють різні тестові зображення.

Генератори змішаних сигналів здатні створювати як аналогові сигнали, так і цифрові послідовності. Для випробування апаратури на стійкість до впливу перешкод, контролю чутливості, вимірювання нелінійних спотворень, контролю частотних характеристик використовують спеціалізований генератор шумових сигналів, який є джерел сукупності електричних коливань випадкового характеру з нормованими статистичними характеристиками рівномірного спектрального складу одночасно на безлічі частот. Як і інші генератори, дані пристрої умовно діляться на низькочастотні (звукового та ультразвукового діапазону), високочастотні (радіодіапазону) і надвисокочастотні, для роботи з апаратурою певної категорії.

Вибрати та купити генератор сигналів в Івано-Франківську ви можете в інтернет-магазині Black Chip. Ми також здійснюємо доставку в інші регіони України.

Розгорнути