Термометри ГігрометриТермометр електронний TA288 Thermo -50 - +300 C
ХІТ

Термометр електронний TA288 Thermo -50 - +300 C

Термометр електронний TA288 Thermo -50 - +300 C - призначений для вимірювання температури рідин і сипучих матеріалів. Застосовується в побуті, харчовій промисловості, сільському господар..

87.80 грн.

Термометр електронний TP101 -50 - +300 C
ХІТ

Термометр електронний TP101 -50 - +300 C

Термометр електронний TP101 -50 - +300 C - призначений для вимірювання температури рідин і сипучих матеріалів. Застосовується в побуті, харчовій промисловості, сільському господарстві, м..

88.00 грн.

Термометр електронний TPM-10 білий -50 - +110 C
ХІТ

Термометр електронний TPM-10 білий -50 - +110 C

Термометр електронний TPM-10 білий -50 - +110 C - призначений для вимірювання температури повітря та рідин. Застосовується в побуті, харчовій промисловості, сільському господар..

46.50 грн.

Термометр електронний TPM-10 чорний -50 - +110C
ХІТ

Термометр електронний TPM-10 чорний -50 - +110C

Термометр електронний TPM-10 чорний -50 - +110C - призначений для вимірювання температури повітря та рідин. Застосовується в побуті, харчовій промисловості, сільському господар..

46.80 грн.

Пірометр DT-8500 безконтактний електронний
ХІТ

Пірометр DT-8500 безконтактний електронний

Пірометр DT-8500 безконтактний електронний інфрачервоний - оптичний прилад для швидкого безконтактного та максимально точного вимірювання температури. Принцип роботи полягає у визна..

365.00 грн.

Пірометр GM320 безконтактний електронний
ХІТ

Пірометр GM320 безконтактний електронний

Пірометр GM320 безконтактний електронний інфрачервоний - оптичний прилад для швидкого безконтактного та максимально точного вимірювання температури. Принцип роботи полягає у визначе..

325.00 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Термометри Гігрометри

Термометр - це простий вимірювальний інструмент, присутній в кожному будинку, який використовується в побутових умовах, на роботі (цифровий градусник), а також застосовується на виробництві для контактного вимірювання температури методом торкання датчиком - термопарою.

Електронний цифровий термометр зі щупом, який має сенсор на кінці, застосовують при приготуванні їжі, для вимірювання температури молока, води, м'яса, розсипчастих продуктів: цукру, солі, круп, борошна.

Цифровий термометр

Основна перевага - немає наповнювача у вигляді рідких компонентів: спирту, небезпечної ртуті, гасу, оскільки ключовим електронним компонентом цифрового термометра з термопарою є датчик, який змінює свій опір, пропорційно змінюється напруга, яку можна виміряти та перетворити в результат на дисплеї.

Цифровий градусник з виносним або вбудованим в корпус вимірювального приладу датчиком може вимірювати температуру повітря - як у квартирі, офісі, заводському цеху, а також вологість, в такому випадку пристрій називається термогігрометр.

Побутової цифровий термометр зі щупом хороший через дві причини:

 • може своїм щупом проникати на глибину: 10, 15, 30 см в залежності від його типу, а не отримує інформацію про температуру тільки з поверхні;
 • широкий діапазон температур до 300 ° С, що дозволяє контролювати за допомогою електронного цифрового термометра, наприклад процес смаження м'яса, або шашлику, запікання курки або варіння борщу.

Слід врахувати, що цифровий градусник має інертність і від початку виміру до стабілізації результату на дисплеї термометра проходить 10-15 секунд.

Основний елемент термометра - цифрова термопара, яка перебуває на кінці гнучкого проводу, що дозволяє легко дістатися і виміряти температуру процесора, відеокарти на друкованій платі або перевірити чи не перегріваються інші електронні компоненти та радіодеталі, наприклад радіатор силового транзистора або напівпровідникового діода.

За якими критеріями потрібно вибрати та купляти цифровий термометр?

 • Вибір одиниць вимірювання температури. З імовірністю 90% як мінімум в Україні, Івано-Франківську навіть якщо така опція передбачена в цифровому градуснику, користувач вибере градуси Цельсія (° С), також передбачено в термометрі й зміна на Фаренгейт (° F).
 • Похибка. Термометр з термопарою, особливо від відомих брендів - виробників вимірювальних приладів, відрізняється точністю, відхилення як правило не перевищує 1%, а для професійних цифрових градусників ще менше, а в побутових моделях настільки низька похибка не потрібна, тим більше, що цей показник відчутно впливає на ціну.
 • Збереження в пам'яті останньої вимірюваної величини. Зручна функція, яка присутня і в інших пристроях, називається HOLD (утримання), оскільки величина температури може постійно змінюватися і фіксація в потрібний момент часу може бути критично важлива.
 • MAX / MIN. Це продовження, точніше розширення попереднього параметра. Цифровий термометр аналізує всі зміни за період часу і виводить пікові значення (максимальні та мінімальні).
 • Відключення живлення. Теж важлива поширена функція, яка зберігає ресурс батарейок.

 

Пірометр

Для вимірювання температурних показників дистанційно, використовують пірометр, який часто має важливіше значення, ніж контроль параметрів електричного кола. Пірометри, які представлені в нашому каталозі - прилади для здійснення точного вимірювання температури на відстані безконтактним способом.

Універсальний пірометр
Цілісність електропроводки - важливий елемент безпеки для будь-яких житлових і нежитлових приміщень, транспорту, обладнання та ін. Саме тому, нагрів проводів - це привід, щоб задуматися про зменшення навантаження на електромережу або пошуку причини перегріву. Пірометр проконтролює тепловий режим електронних компонентів електронних схем, в тому числі мікросхем, транзисторів, тиристорів, симисторів, діодних мостів, щоб виявити несправність. Саме для таких цілей потрібен прилади, який ми розглядаємо в цьому огляді.

Вимірювати температуру можна як контактним, так і безконтактним способом - пірометром.

Ряд струмових кліщів, а також мультиметрів можуть проводити цю операцію за допомогою термопари. Датчик температури прикладають до місця вимірювання і роблять заміри. В Інтернет-магазині Black Chip можна купити пірометр - спеціалізований вимірювальний прилад, з відправкою по Україні, здатний точно проводити вимірювання безконтактним способом, ціна залежить від оптичного дозволу, температурного діапазону, від якості виготовлення та сфери застосування:

 • інфрачервоний;
 • лазерний;
 • промисловий;
 • електронний;
 • цифровий.

Як працює пірометр

Будь-який нагрітий предмет видає інфрачервоне випромінювання (на цьому принципі працюють різні прилади нічного бачення, тепловізори та інші пристрої). Такий вимірювальний прилад як пірометр таким же чином вловлює інфрачервоне випромінювання нагрітого об'єкта, на внутрішній лінзі відбувається фокусування, після цього вимірювач температури подає сигнал на датчик, що перетворює його в електричну величину, пропорційну температурі вимірюваного тіла. Результати відображаються на рідкокристалічному дисплеї.

Також розберемо деякі специфічні параметри, властиві цій категорії приладів.

 • Оптичний дозвіл - це точність контролю температури, яка залежить від відстані до об'єкта і діаметра вимірюваної плями. Пояснимо на прикладі. Коли ви робите вимір з великої відстані, а об'єкт маленький, то може статися так, що на екрані буде не тільки температура об'єкта, але й довколишніх предметів, тоді варто пірометр купити з вищим коефіцієнтом оптичного дозволу, ціна вище, але можна більш точно виміряти температуру дрібних елементів та з більшої дистанції.
 • Коефіцієнт випромінювання. Недорогі пірометри мають фіксований коефіцієнт випромінювання (переважно - 0,95). Це спрощує технічну частину, але вносить похибки в результати вимірювань різних предметів, тому що деякі матеріали можуть мати дуже високу відбивну здатність, різний колір (чорний або білий) та інші особливості.

Якщо ви вимірюєте температуру найрізноманітніших об'єктів і потрібна точність, можна купити пірометр з налаштованим коефіцієнтом випромінювання, ціна буде вище і якщо в побуті це не важливо, то для промисловості часто має вирішальне значення.

Як правильно вимірювати температуру

 • Контролюйте, щоб діаметр плями від променя був менше розмірів об'єкта.
 • Якщо предмет нагрівається не відразу, почекайте поки встановиться постійна температура.
 • Після натискання кнопки включення приладу, зачекайте кілька секунд.
Розгорнути