Роз'єми мережеві RJКонектор RJ45 (8P8C) UTP cat5e прозорий
ХІТ

Конектор RJ45 (8P8C) UTP cat5e прозорий

Конектор RJ45 (8P8C) UTP cat5e прозорий - застосовується для комутації з пристроями, окремими елементами, блоками та платами різних пристроїв. Кріпиться виріб на кінці кабелю, що дозволяє з&#..

1.30 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Роз'єми мережеві RJ

Роз'єми мережеві RJ виготовлені з прозорого пластика, усередині вбудовані контакти у вигляді ножів, які при обтисканні за допомогою спеціального інструменту прорізають ізоляцію провідника. Існують кілька видів роз'ємів серії RJ: 4P4C, RJ-11 6P2C і 6P4C, RJ-12 6P6C, RJ-45 8P8C, 10P10C.

Роз'єм 4P4C, інша назва RJ-9, застосовується в основному для підключення телефонних трубок до телефонних апаратів, це найменші малогабаритні роз'єми з серії RJ, мають чотири ламелі та чотири контакти.

Роз'єми RJ-11, дані роз'єми використовуються для з'єднання телефонних кабелів і підключення стаціонарних телефонів, вилки RJ-11 бувають двох видів: двох контактні, маркуються 6P2C і чотирьох контактні маркуються 6P4C.

Роз'єми RJ-12, інша назва RJ-25, мають шість контактів, маркуються 6P6C, застосовуються в основному для підключення системних телефонів з шести контактним роз'ємом.

Для монтажу роз'ємів RJ-11 і RJ-12, застосовують плоский телефонний кабель чотирьох або шести жильний, також можна використовувати двох парний UTP кабель «вита пара».

Роз'єми RJ-45, мають вісім контактів, маркуються 8P8C, призначені для з'єднання телекомунікаційного обладнання: комп'ютери, розетки, мережеві комутатори, патч - панелі. Дані роз'єми підрозділяються на кілька видів, залежно від використовуваного кабелю:

  • Роз'єми RJ-45 для одножильного кабелю, де провідник має цільну струмопровідну жилу.
  • Роз'єми RJ-45 для багатожильного кабелю, де провідник складається з декількох провідників переплетених між собою.

Роз'єми RJ-45 універсальні, контакти даних роз'ємів мають три ножі, що дозволяє їх використовувати, як для одножильного, так і багатожильного кабелю.

Зовні роз'єми RJ-45 для різного кабелю нічим не відрізняються, відмінність в розташуванні ножів контактів, які прорізають ізоляцію кабелю.

Екрановані роз'єми RJ-45 застосовуються з екранованим FTP кабелем «вита пара», для захисту від наводок і радіоперешкод.

Роз'єми RJ-45 6 категорії зі вставкою, застосовуються в мережах Fast Ethernet і Gigabit Ethernet, швидкість передачі даних до 1Гбіт / с.

Роз'єми 10P10C, інша назва RJ-50, мають десять контактів, використовуються для управління джерелами безперебійного живлення, сканерів штрих кодів, в медичній апаратурі.

Для роз'ємів RJ-45 і 10P10C існують гумові ковпачки з різним кольоровим маркуванням, які запобігають перегину кабелю і його подальшому пошкодженню.

Для монтажу роз'ємів серії RJ застосовується спеціальний обжимний інструмент. Існують універсальні обтискні кліщі, вони дозволяють обтискати всі види роз'ємів RJ-11, RJ-12, RJ-45, 4P4C, так само є обжимний інструмент, який обтискає тільки один певний тип роз'єму.

Розгорнути