Роз'ємиАдаптер micro USB на DIP плата 5pin
ХІТ

Адаптер micro USB на DIP плата 5pin

Адаптер micro USB на DIP плата 5pin - даний перехідник незамінний в проєктах Arduino для з'єднання різних електронних пристроїв, що мають різні роз'єми та несумісні&nbs..

6.50 грн.

Вилка AC-101 K2416 3-pin на кабель чорна
ХІТ

Вилка AC-101 K2416 3-pin на кабель чорна

Вилка AC-101 K2416 3-pin на кабель чорна  - використовують в радіоелектроніці для під'єднання шнура живлення до різних пристроїв. Розбірний корпус дозволяє здійснювати багатораз..

20.50 грн.

Вилка BNC Q9 для коаксіального кабелю
ХІТ

Вилка BNC Q9 для коаксіального кабелю

Вилка BNC Q9 для коаксіального кабелю - використовується для узгодженого з'єднання коаксіального кабелю з іншими пристроями (осцилографами, генераторами й т. д.) Корпус роз'єм..

14.80 грн.

Вилка перехідник з BNC на RCA високочастотна
ХІТ

Вилка перехідник з BNC на RCA високочастотна

Вилка перехідник з BNC на RCA високочастотна - використовуються в системах охоронної сигналізації та відеоспостереження. Звичні багатьом спаювання та скручування практично повністю пішли на з..

15.50 грн.

Гніздо 3F07 (PJ-307) 3.5мм стерео на плату
ХІТ

Гніздо 3F07 (PJ-307) 3.5мм стерео на плату

Гніздо 3F07 (PJ-307) 3.5мм стерео на плату – призначене для підключення як професійної, так і любительської аудіоапаратури. Є одним з найбільш поширених роз'ємів, що ..

3.80 грн.

Гніздо 6.3мм моно з контактами що розмикаються
ХІТ

Гніздо 6.3мм моно з контактами що розмикаються

Гніздо 6.3мм моно з контактами що розмикаються – призначене для монтажу на корпус при підключенні як професійної, так і любительської аудіоапаратури. Є одним з найбільш пошире..

7.00 грн.

Гніздо Banan 303 монтажне не ізольоване (пара)
ХІТ

Гніздо Banan 303 монтажне не ізольоване (пара)

Гніздо Banan 303 монтажне не ізольоване (пара) - використовують в аудіотехніці для під'єднання акустичних систем. Характеристики Діаметр 13 мм Загальна довжина 27 мм Дов..

35.50 грн.

Гніздо Banan JS-910B монтажне червоне
ХІТ

Гніздо Banan JS-910B монтажне червоне

Гніздо Banan JS-910B монтажне червоне - використовують для підключення щупів та проводів до різних пристроїв. Технічні характеристики Загальна довжина 33 мм Діаметр 11 мм Колір ч..

6.20 грн.

Гніздо Banan JS-910B монтажне чорне
ХІТ

Гніздо Banan JS-910B монтажне чорне

Гніздо Banan монтажне чорне JS-910B - використовують для підключення щупів та проводів до різних пристроїв. Технічні характеристики Загальна довжина 33 мм Діаметр 11 мм Колір чор..

6.20 грн.

Гніздо Banan R06 4мм монтажне червоне
ХІТ

Гніздо Banan R06 4мм монтажне червоне

Гніздо Banan R06 4мм монтажне червоне - призначені для установки, на приладову панель і фіксуються за допомогою гайки. Застосовуються для комутації акустичних приладів і акустики в цілом..

4.00 грн.

Гніздо Banan R06 4мм монтажне чорне
ХІТ

Гніздо Banan R06 4мм монтажне чорне

Гніздо Banan R06 4мм монтажне чорне - призначені для установки, на приладову панель і фіксуються за допомогою гайки. Застосовуються для комутації акустичних приладів і акустики в цілому,..

4.00 грн.

Гніздо Banan монтажне прозоре ізольоване (пара)

Гніздо Banan монтажне прозоре ізольоване (пара)

Гніздо Banan монтажне прозоре ізольоване (пара) - використовують в аудіотехніці для під'єднання акустичних систем. Характеристики діаметр 14,6 мм довжина 32 мм довжина різьбл..

80.50 грн.

Гніздо Banan монтажне прозоре на корпус (пара)

Гніздо Banan монтажне прозоре на корпус (пара)

Гніздо Banan монтажне прозоре на корпус (пара) - використовують в аудіотехніці для під'єднання акустичних систем. Характеристики діаметр 14,5 мм довжина 42 мм довжина рі..

80.50 грн.

Гніздо Banan монтажне червоне на корпус
ХІТ

Гніздо Banan монтажне червоне на корпус

Гніздо Banan монтажне червоне на корпус - використовують в аудіотехніці, блоках живлення та вимірювальних приладах. Характеристики загальна довжина 26,2 мм діаметр 15 мм довж..

10.20 грн.

Гніздо Banan монтажне чорне на корпус
ХІТ

Гніздо Banan монтажне чорне на корпус

Гніздо Banan монтажне чорне на корпус - використовують в аудіотехніці, блоках живлення та вимірювальних приладах. Характеристики загальна довжина 26,2 мм діаметр 15 мм довжин..

10.20 грн.

Гніздо micro USB 2pin 90 на плату

Гніздо micro USB 2pin 90 на плату

Гніздо micro USB 2pin 90 на плату - послідовний інтерфейс передавання даних для середньої та низької швидкості периферійних пристроїв. Застосування: для мобільних телефоні..

4.30 грн.

Показано від 1 до 16 з 214 (всього сторінок: 14)

Асортимент категорії Роз'єми

У жодній, навіть найпростішій електричній схемі не обійтися без різних роз'ємів, без них неможлива комутація. Наприклад, найпопулярніший тип роз'єму, з яким стикається кожен з вас, це роз'єм живленням радіоелектронних пристроїв. Зарядка для телефону, шнур для радіоприймача, телевізійна антена - все вимагає відповідного виду підключення, причому в залежності від специфіки підключення, вимоги можуть діаметрально відрізнятися, і часто навіть якщо за конструктивними особливостями можна замінити один роз'єм на інший, то невідповідність електричних характеристик може привести до неякісної роботи пристрою або навіть повної втрати працездатності.

В інтернет-магазині Black Chip можна придбати роз'єми практично для всіх напрямків радіоелектроніки, звукової та телевізійної техніки. У нас можна замовити роз'єми низьковольтні, міжплатні, шлейфові, мережеві, телевізійні, високочастотні та RCA. В асортименті представлені всі основні типорозміри клем з якісного металу з покриттям, зробленим шляхом електротехнічного лудіння. Такі клеми прослужать вам довгі роки. З'єднуються з проводом за допомогою обжимного інструменту або паянням. Також в наявності є силіконові та пластикові ізолятори для клем.

Високочастотні кабелі, що приєднується до високочастотним роз'ємів, характеризуються такими основними параметрами:

  • ємність на одиницю довжини;
  • хвильовий опір (50 або 75 Ом);
  • згасання;
  • гранична частота переданих сигналів (може досягати 18 ГГц).

У нас на сайті можна замовити високочастотні: гнізда, роз'єми, і перехідники. В інтернет-магазині Black Chip представлені всі основні види високочастотних з'єднань-конекторів.

Роз'єми мікрофонні призначені для передачі звукових сигналів і мають малу вагу, гарне екранування від зовнішніх перешкод, в тому числі популярної серії XLR з гумовим ізолятором, здатні при комутації очищати контакти. Крім того, вони можуть мати від 2 - 6 контактів, і здатні внаслідок міцних штирів надійно передавати сигнал. У нас можна замовити конектори, гнізда, з'єднувачі, наприклад такі як: гніздо XLR на кабель 3pin, і гніздо на корпус XLR 3pin, мікрофонний роз'єм 8040-5.

Телефонні та мережеві конектори поділяються на кілька типів: перехідники, штекери, розетки, гнізда на різну кількість контактів. Відмітною особливість телефонних роз'ємів являється метод з'єднання за допомогою штекерів телефонних 4p4c, що мають тонкі позолочені контакти, які вимагають дбайливого монтажу. Для приєднання телефонних проводів до з'єднувачів і розеток потрібен спеціальний обжимний інструмент і можливо інструмент для зачистки кабелю.

Роз'єми живлення. Навіть якщо ви далекі від сфери радіотехніки та радіоелектроніки, кожен з вас не залежно від віку користується зарядним пристроєм для мобільних телефонів. В цьому випадку низьковольтна напруга і подається за допомогою різного виду роз'ємів живлення. Ця категорія роз'ємів ділиться на дві групи:

  • мережеві 220 В;
  • низьковольтне живлення.

Залежно від рівня, вилки живлення поділяються на: гнізда живлення, перехідники та штекери. Серед роз'ємів живлення ви без зусиль впізнаєте штекер мережевий IBM 3pin монтажний і гніздо мережеве IBM 3pin, монтажне, якими комплектується практично кожен системний блок комп'ютера. Через них подається напруга з електромережі. Ми не рекомендуємо подавати мережеву напругу 220 В через, наприклад штекер живлення 5,5 / 2,5 мм. Працювати можливо і буде, але низьковольтні роз'єми не розраховані на підвищену напругу, і мають слабку ізоляцію, а значить небезпечні при неправильному застосуванні.

Інтерфейсні роз'єми мають напевно найбільше розмаїття у зв'язку з широкою номенклатурою радіоелектронної продукції, коли не завжди різним виробникам вдається стандартизувати й забезпечити "де-факто" визнання одного з виду роз'ємів як стандарт. У комп'ютерній техніці часто використовується штекер DB-15M, часто затребувані перехідники роз'єм USB A-роз'єм mini USB 5pin.

Перехідники завжди можна купити в нашому інтернет-магазині, зокрема: перехідник адаптер DC 5.5х2.5mm - 2.5х0.7mm, перехідник Jack 6.35mm - Mini-jack 3.5mm пластик стерео. Вибирайте та замовляйте перехідники та інші роз'єми для вашої техніки в інтернет-магазині Black Chip.

A / V роз'єми забезпечують передачу аналогових моно та стереофонічних сигналів з AV-виходу відтворюючого пристрою на приймач. Чи використовуєте ви кишеньковий приймач, мобільний телефон чи наприклад колонку портативну FQ-81, практично у всіх пристроях ви можете використовувати всім відомий штекер розміру 3,5, наприклад: 4-х контактний штекер 3,5 мм. Є штекера й інших розмірів: штекер 6,3 мм моно, або штекер 6,3 стерео, корпус пластиковий кольоровий.

Крім роз'ємів на сайті інтернет-магазину Black Chip можна купити аудіо-відео шнури. До роз'ємів телевізійних пред'являються особливі вимоги щодо надійного контакту і захищеності від перешкод, оскільки від рівня і чистоти слабкого телевізійного сигналу, що подається на попередній підсилювач телевізійного приймача, значною мірою залежить якість і "картинки" і звуку. Цей вид роз'ємів конструктивно виконаний в більшості випадків в металевих корпусах, причому при монтажі в обов'язковому порядку потрібно забезпечити контакт, як центрального проводу, так і обплетення.

В інтернет-магазині Black Chip можна замовити з широкого асортименту та купити телевізійні розгалужувачі на різну кількість виходів: Splitter 3-way Alda, Splitter 6-way HQ 5-2000MHZ, а також телевізійні роз'єми, гнізда й перехідники.

Перераховані роз'єми: клеми, високочастотні, RCA, мікрофонні, телефонні, телевізійні та інтерфейсні можна купити в Івано-Франківську, а також, завдяки оперативній доставці Новою поштою та Укрпоштою, всі роз'єми можна купити в Києві, Хмельницькому, Запоріжжі, Тернополі, Дніпрі, Павлограді, Мелітополі, Рубіжному, Черкасах, Сєвєродонецьку, Миколаєві, Ізюмі, Харкові, Кривому Розі, Дніпропетровську, Чернівцях, Житомирі, Конотопі, Сватове, Чугуєві, Пирятині, Львові, Херсоні, Бердянську, Вінниці, Шостці, Білій Церкві, Полтаві, Каховці, Ніжині, Чернігові, Ужгороді, Слов'янську, Шепетівці, Нікополі, Луцьку.

Розгорнути