Роз'єми міжплатні PLS PLD PBSГніздо PBS-10 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-10 на плату пряме

Гніздо PBS-10 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

2.95 грн.

Гніздо PBS-12 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-12 на плату пряме

Гніздо PBS-12 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

3.20 грн.

Гніздо PBS-14 на плату пряме

Гніздо PBS-14 на плату пряме

Гніздо PBS-14 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

3.70 грн.

Гніздо PBS-16 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-16 на плату пряме

Гніздо PBS-16 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

4.30 грн.

Гніздо PBS-20 на плату пряме

Гніздо PBS-20 на плату пряме

Гніздо PBS-20 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

4.50 грн.

Гніздо PBS-3 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-3 на плату пряме

Гніздо PBS-3 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

1.75 грн.

Гніздо PBS-4 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-4 на плату пряме

Гніздо PBS-4 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.10 грн.

Гніздо PBS-40 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-40 на плату пряме

Гніздо PBS-40 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конт..

6.90 грн.

Гніздо PBS-5 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-5 на плату пряме

Гніздо PBS-5 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.20 грн.

Гніздо PBS-6 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-6 на плату пряме

Гніздо PBS-6 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.30 грн.

Гніздо PBS-7 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-7 на плату пряме

Гніздо PBS-7 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.50 грн.

Гніздо PBS-8 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-8 на плату пряме

Гніздо PBS-8 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.70 грн.

Гніздо PBS-9 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-9 на плату пряме

Гніздо PBS-9 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

2.85 грн.

Штирі PLD-80 дворядні на плату прямі 2х40 2.54мм
ХІТ

Штирі PLD-80 дворядні на плату прямі 2х40 2.54мм

Штирі PLD-80 дворядні на плату прямі 2х40 2.54мм - призначені для під'єднання різноманітних плат в пристроях. Характеристики 80 контактів, крок 2,54 мм застосовуються з гн..

6.00 грн.

Штирі PLS-40 однорядні на плату прямі 1х40 крок 2.54 мм
ХІТ

Штирі PLS-40 однорядні на плату прямі 1х40 крок 2.54 мм...

Штирі PLS-40 однорядні на плату прямі 1х40 крок 2.54 мм - призначені для під'єднання різноманітних плат в пристроях. Характеристики 40 контактів, крок 2,54 мм застосовують..

4.50 грн.

Гніздо PBS-2 на плату пряме
ХІТ

Гніздо PBS-2 на плату пряме

Гніздо PBS-2 на плату пряме - дана розетка широко використовується в апаратурі для з'єднання пристроїв між собою. Вона легко розділяється бокорізами на необхідну кількість конта..

0.90 грн.

Показано від 1 до 16 з 18 (всього сторінок: 2)

Асортимент категорії Роз'єми міжплатні PLS PLD PBS

Роз'єми міжплатні PLS PLD PBS - це сукупність металевих штирів, розташованих в один, або кілька рядів. Січення контакту штирового з'єднувача має форму квадрата.

Штирові з'єднувачі поставляються, як правило, на 40 контактів (однорядні), 80 контактів (дворядні) або на 81 контакт (трьох рядні). За бажанням можна відламати будь-яку кількість контактів. За кількістю рядів штирові з'єднувачі бувають: однорядні, дворядні або трьох рядні.

Встановлюватися щодо плати вертикально або під прямим кутом

Такі роз'єми найбільш часто використовуються для з'єднання плат через низьку ціну.