Контакти для роз'ємівКонтакт для HU номінальний струм 3A (KF2510)
ХІТ

Контакт для HU номінальний струм 3A (KF2510)

Контакт для HU номінальний струм 3A (KF2510) - застосовують для підключення різних пристроїв до плат. Характеристики Максимальна напруга 250 В AC / DC Максимальний струм&n..

0.26 грн.

Контакт для XH 1A 100V
ХІТ

Контакт для XH 1A 100V

Контакт для XH 1A 100V - широко застосовують для підключення різних пристроїв до електронних плат. Характеристики Максимальний струм 1A Максимальна напруга 100V..

0.25 грн.

Контакт для BLS та BLD гніздо крок 2.54мм
ХІТ

Контакт для BLS та BLD гніздо крок 2.54мм

Контакт для BLS та BLD гніздо крок 2.54мм - гніздо під обтискання, широко застосовують в радіоелектроніці в різних галузях. Можливий однорядний та дворядний монтаж. Хар..

0.26 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Контакти для роз'ємів

Контакти для роз'ємів це вироби, які використовуються разом зі штекерами для з'єднання електронних пристроїв, модулів та датчиків за допомогою кабелів. Основне призначення штирових роз'ємів і гнізд - узгодження роботи електронних пристроїв. Деякі роз'єми також можуть мати штирову частину, яка монтується на кабель, і гніздову частину, яка монтується на панель пристрою, щоб використовувати її як розетку.

Дані контакти для роз'ємів відрізняються високою надійністю з'єднання, при цьому втрати переданих даних зведені до мінімуму.

При з'єднанні кабелів за допомогою штирових гнізд і роз'ємів абсолютно виключені обриви мережі та брязкіт контактів.