Роз'єми RCAГніздо на корпус RCA червоне
ХІТ

Гніздо на корпус RCA червоне

Гніздо на корпус RCA червоне – монтажне ізольоване, металевий корпус, досить широко використовують в аудіотехніці та відеотехніці. Характеристики застосовують для монтажу ..

14.90 грн.

Гніздо на корпус RCA чорне
ХІТ

Гніздо на корпус RCA чорне

Гніздо на корпус RCA чорне – монтажне ізольоване, металевий корпус, досить широко використовують в аудіотехніці та відеотехніці. Характеристики застосовують для монтажу на..

14.90 грн.

Штекери RCA GOLD SNAKE на кабель (пара)
ХІТ

Штекери RCA GOLD SNAKE на кабель (пара)

Штекера на кабель RCA GOLD SNAKE (пара) - використовуються в аудіотехніці для під'єднання вхідного аудіо кабелю. Характеристики один з червоними інший з чорними резиновими вставк..

70.80 грн.

Штекери RCA GOLD SNAKE на кабель (пара)
ХІТ

Штекери RCA GOLD SNAKE на кабель (пара)

Штекери RCA GOLD SNAKE на кабель (пара) - використовуються в аудіотехніці для під'єднання вхідного аудіо кабелю. Характеристики один з червоним інший з чорним надписом ..

75.70 грн.

Штекери на кабель RCA GOLD SNAKE (пара)
ХІТ

Штекери на кабель RCA GOLD SNAKE (пара)

Штекери на кабель RCA GOLD SNAKE (пара) - використовуються в аудіотехніці для під'єднання вхідного аудіо кабелю. Характеристики один з червоною інший з чорною резиновою..

90.80 грн.

Штекера на кабель RCA CC-010R золотий (пара)

Штекера на кабель RCA CC-010R золотий (пара)

Штекера на кабель RCA CC-010R золотий (пара) - використовуються в аудіотехніці для під'єднання вхідного аудіо кабелю. Характеристики Тип роз'єму RCA Центральна жила затиска..

19.50 грн.

Штекери на кабель RCA MONSTER CABLE (пара)
ХІТ

Штекери на кабель RCA MONSTER CABLE (пара)

Штекери на кабель RCA MONSTER CABLE (пара) - використовуються в аудіотехніці для під'єднання вхідного аудіо кабелю. Характеристики з затискачем для кабелю один з червоною ..

74.50 грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Роз'єми RCA

Роз'єми RCA призначені для з'єднання аудіо-відео кабелів. Свою назву такий вид роз'єму отримав від «Radio Corporation of America», яка впровадила цей тип з'єднувача. У народі його називають «тюльпан» - через схожість з квіткою тюльпана. Крім того, RCA іменуються AV роз'ємами бо служать для передачі як аудіо, так і відео (Audio, Video). Роз'єми RCA є аналоговим інтерфейсом для відео та аналогово-цифровим для аудіо. Вони передають як композитний, так і компонентний відеосигнал, а також моно і стерео звук. Крім того, вони можуть підключатися до різних кабелів. Тому вони використовуються в різних стандартах передачі даних.

Роз'єм RCA широко поширений як в аудіо, так і в відеотехніці. При тому, що даний інтерфейс був розроблений давно і поступово витісняється більш сучасними цифровими Display Port і HDMI.

Застосовують такі роз'єми у відеомагнітофонах, DVD-плеєрах, ресивери, телевізорах, старих комп'ютерних моніторах з електронно-променевою трубкою, музичних центрах, домашніх кінотеатрах.

Як і всі роз'єми, RCA діляться на штекери та гнізда. Штекер представлений заокругленим товстим штирком з відкритим контактом і обідком. Роз'єм гніздо виконаний у вигляді отвору з панельним контактом і широким обідком.

У дешевих моделях простір між конектором і обідком виготовляється з пластмаси або поліетилену. В середньому ціновому сегменті ізоляційний простір заповнюється текстолітовими або скловолоконними шайбами. У дорогих моделях роз'ємів застосовуються керамічні або тефлонові ізолятори. Вони більш термостійкі й тому дорогі роз'єми легше паяти.

RCA (AV) роз'єми використовуються для різних стандартів передачі аудіо і відеосигналів. Використовують як один роз'єм, так і кілька. Тому їх корпусу фарбуються в різні кольори.

Стандарти передачі сигналів за допомогою роз'ємів «тюльпан» наступні:

  • Композитний аналоговий відеосигнал - складається з одного роз'єму, корпус якого маркується жовтим кольором;
  • Аналоговий аудіосигнал - як мінімум, складається з одного (для передачі моно звуку) роз'єму, корпус якого забарвлюється в білий колір, або двох роз'ємів з білого (він же служить для лівого каналу стереофонічного звуку) і червоного (правий канал). Додатково (для домашніх кінотеатрів) можуть пропонуватися роз'єми для передачі центрального аудіо каналу, сабвуфера, лівого і правого об'ємного звуку;
  • Цифровий звук - містить один роз'єм, пофарбований в помаранчевий колір. Передача здійснюється по коаксіальному кабелю;
  • Компонентний аналоговий відеосигнал (YPbPr) - представлений декількома роз'ємами, які передають яскравість і колір окремо. Корпуси штекерів і гнізд такого стандарту фарбуються в зелений (для передачі рівня яскравості), синій (передає співвідношення між рівнем синього і яскравість) і червоний (передає співвідношення між рівнем червоного і яскравості).

Найбільш часто зустрічаються суміщені аудіо-відео підключення, використовують три RCA (AV) роз'єму - один для композитного аналогового відео і два для передачі стерео аудіосигналу.

Різновиди RCA (AV) роз'ємів
Всі роз'єми типу тюльпан, перш за все, діляться на штекери та гнізда. Далі вони розрізняються за формою виконання (розташуванню роз'єму щодо контактів для підключення). За типом виконання вони бувають прямими й кутовими.

Також RCA (AV) роз'єми розрізняються конструкцією, яка визначається місцем монтажу. За таким параметром роз'єми діляться на кабельні та монтажні. Перші призначені для установки на кабель і мають довгий корпус. Другі виконані в компактних корпусах і встановлюються на друковану плату або корпус пристрою.

Роз'єми RCA для установки на кабель існують у двох різновидах: з хвостовиком і без. Роз'єм з хвостовиком представлений у вигляді штампованої пластикової насадки (для пластикових роз'ємів) на кабель або металевою пружиною (для металевих).

За матеріалом корпусу роз'єми «тюльпан» діляться на пластикові та металеві.

Крім того, роз'єми RCA можна класифікувати за кольором контактів - на сріблясті (звичайні) та позолочені.

Розгорнути