Телевізійні роз'ємиТелевізійний штекер Alcad MC-095 кутовий білий

Телевізійний штекер Alcad MC-095 кутовий білий

Телевізійний штекер Alcad MC-095 кутовий білий - запропонований штекер TV застосовується для під'єднання ефірного, супутникового і кабельного телебачення за допомогою радіочастотного..

4.70 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Телевізійні роз'єми

Телевізійні роз'єми застосовуються для передачі ТВ сигналу з мінімальними втратами та без спотворень. Будь-які з'єднання телевізійних кабелів повинні виконуватися виключно за допомогою спеціальних з'єднувальних роз'ємів, але ніяк не скрутками. В останньому випадку з'єднання піддається окисленню контактів і впливу перешкод.

Що стосується кабелю, то він повинен бути екранованим, і правильно приєднаним до телевізійного роз'єму.

Якщо виникне необхідність підключити до одного вхідного телевізійному кабелю кілька телевізійних приймачів, варто використовувати перехідник Splitter 2-way Alda, в металевому корпусі. Основна вимога до перехідника тільки одна: забезпечення мінімальне послаблення сигналу, яке досягається застосуванням всередині трансформаторної схеми передачі сигналу.

Слід зазначити, що розгалужувачі також використовуються при монтажі супутникового обладнання для об'єднання сигналів з декількох прийомних головок супутникової антени, в одну шину, основним параметром якої є хвильовий опір: 75 Ом.

При розміщенні розгалужувачів у вуличних умовах вживайте заходів щодо захисту їх від шкідливого атмосферного впливу.

Розгорнути