Реле твердотільніРеле твердотільне SSR-10DA 480VAC
ХІТ

Реле твердотільне SSR-10DA 480VAC

Реле твердотільне SSR-10DA 480VAC - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле мають ..

150.00 грн.

Реле твердотільне SSR-20DA 480VAC

Реле твердотільне SSR-20DA 480VAC

Реле твердотільне SSR-20DA 480VAC - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле мають ..

180.00 грн.

Реле твердотільне SSR-25DA 24-380VAC
ХІТ

Реле твердотільне SSR-25DA 24-380VAC

Реле твердотільне SSR-25DA 24-380VAC - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле маю..

155.00 грн.

Реле твердотільне SSR-2F4805
ХІТ

Реле твердотільне SSR-2F4805

Реле твердотільне SSR-2F4805 - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле мають насту..

111.00 грн.

Реле твердотільне SSR-2F4810
ХІТ

Реле твердотільне SSR-2F4810

Реле твердотільне SSR-2F4810 - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле мають насту..

133.00 грн.

Реле твердотільне SSR-40DA 480VAC
ХІТ

Реле твердотільне SSR-40DA 480VAC

Реле твердотільне SSR-40DA 480VAC - використовують для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних апаратів та інших пристроїв. Твердотільні реле мають ..

250.00 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Реле твердотільні

Реле твердотільні - це сигнальні або силові оптоелектронні прилади, які спроєктовані на оптопарі, вхідним ланцюгом світлодіодом і стабілізатором напруги, які розширюють діапазон вхідних напруг та вихідний ланцюг, що складається з потужного силового напівпровідникового приладу-тиристора, польового або біполярного транзистора. Залежно від цих елементів, твердотільне реле може мати управління постійним або змінним струмом (або напругою) і комутувати ланцюг постійного або змінного струму. Додаткова індикація спрацьовування на твердотільних реле проводиться включенням паралельно входу червоного світлодіода.

Реле твердотільні малої потужності можуть бути в інтегральному виконанні, корпусах типу DIP або SIP, середньої потужності в корпусах типу ТО3 і ТО220, в тому числі з інтегрованим радіатором. Твердотільні реле великої потужності мають власний модульний корпус-блок з гвинтовим підключенням вхідних і вихідних ланцюгів і кріпляться до спеціалізованого радіатора-охолоджувача.

Внаслідок своїх робочих властивостей, твердотільне реле поступово приходить на зміну силовим електромагнітним пристроям та контакторам. Прилад широко використовується в таких областях, як автоматизація промислового виробництва, хімічна, медична, гірничодобувна галузі, електроніка військового призначення та багато інших сфер. Поняття «твердотільний» несе в собі інформацію про відсутність рухомих компонентів. Використання в конструкції електронного силового ключа дозволяє пристрою не створювати дугу в процесі спрацювання. Ця відмінність дає можливість застосовувати описується реле на хімічних підприємствах, а також в приміщеннях з сильною загазованістю та запиленістю. Крім того, прилад володіє швидкою реакцією на сигнал і працює безшумно в великому діапазоні температур.

Різні вимоги до автоматичних електричних схем потребують певні особливості конструкцій твердотільних реле.

Твердотільні реле поділяються за кількістю фаз:

  • Реле твердотільне однофазне. Управління твердотілим реле такого типу здійснюється за допомогою аналогового сигналу.
  • Трифазне твердотільне реле. Його принцип функціонування створює надійне регулювання декількох електричних ланцюгів одночасно.

За параметрами робочого струму розрізняють твердотільне реле постійного струму або змінного струму. Тривалий термін експлуатації пристрою забезпечений відсутністю дуги та іскор.

Ціна твердотільного реле вища в порівнянні з іншими типами пристроїв, але його застосування вигідно економічно.

Включення приладу вимагає менших витрат електричної енергії, а управління робочим процесом відбувається за допомогою мікросхем.

Переваги та недоліки реле твердотільного типу

Твердотільні пристрої мають ряд переваг, а саме:

  • безшумний процес;
  • величезний робочий ресурс;
  • надшвидкість реакції на сигнал;
  • споживання електричної енергії на 95% нижче, ніж у приладів електромагнітного типу.

Безумовно, пристрій має високі робочі якості, але має і низку недоліків. Реле цього типу нагріваються, виконуючи свою роботу. Різні перевантаження і замикання можуть вивести з робочого стану силової ключ. Використання автоматичного ключа не рятує в такому випадку від поломки при виникненні короткого замикання. Крім того, імпульсні скачки напруги можуть миттєво зламати прилад. Варто відзначити, що реле твердотільного типу має струм витоку, а значить, наприклад, світлодіодний світильник, керований ланцюгом з твердотілим реле, буде блимати.

Попри деякі недоліки та особливості, що описуються пристрій з кожним днем ​​стає все більш популярним і витісняє реле інших типів з багатьох промислових областей. Для того, щоб правильно підібрати твердотільне реле, необхідно ознайомитися з його робочими параметрами та упевнитися, що вони відповідають усім вимогам технічного завдання.

Розгорнути