Змащування ОчищенняВазелін технічний 30мл в баночці
ХІТ

Вазелін технічний 30мл в баночці

Вазелін технічний 30мл в баночці - це універсальна низькотемпературна речовина. Вазелін застосовують в промисловості з метою захисту металевих виробів від дії вологи та для змазування пі..

15.50 грн.

Масло машинне И-20 в маслянці 20мл
ХІТ

Масло машинне И-20 в маслянці 20мл

Масло машинне И-20 в маслянці 20мл - призначене для змазування швейних, в'язальних машин, дверних замків, петель та інших механізмів. Дуже добре підходить для використання як в побуті, та..

7.80 грн.

Масло машинне И-20 в маслянці 40мл
ХІТ

Масло машинне И-20 в маслянці 40мл

Масло машинне И-20 в маслянці 40мл - призначене для змазування швейних, в'язальних машин, дверних замків, петель та інших механізмів. Дуже добре підходить для використання як в побуті, та..

10.60 грн.

Мастило графітне ГОСТ-3333-80 30г
ХІТ

Мастило графітне ГОСТ-3333-80 30г

Мастило графітне ГОСТ-3333-80 30г - універсальна змазка для змащування вузлів тертя механізмів при температурах від 20 до + 60 ° C. Не має негативного впливу на лакофарбові покриття, гуму..

16.80 грн.

Олівець для чищення праски Snowter 30г

Олівець для чищення праски Snowter 30г

Олівець для чищення праски Snowter 30г - призначений для чищення прасок з металевою та тефлоновою поверхнею, електроплит та інших виробів з металу, що нагріваються в процесі експлуатації..

8.70 грн.

Паста ДОІ полірувальна 25 г
ХІТ

Паста ДОІ полірувальна 25 г

Паста ДОІ полірувальна 25 г - це полірувальна паста. Розроблено в Державному оптичному інституті, тому для назви пасти вирішили використовувати абревіатуру - ДОІ. Спочатку вона розроблял..

25.80 грн.

Мастило ЦИАТИМ-201 ГОСТ 6267-74 30г
ХІТ

Мастило ЦИАТИМ-201 ГОСТ 6267-74 30г

Мастило ЦИАТИМ-201 ГОСТ 6267-74 30г - застосовується в авіаційній техніці, радіотехнічному обладнанні, електромеханічних приладах і точних механізмах. Характеристики температура..

25.50 грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Змащування Очищення

Коли ви працюєте з точними механізмами, в яких є рухомі частини, що вимагають догляду, вам не обійтися без очищувальної хімії та масла для змащування підшипників та шестернів.

В наявності є масло машинне И-20 20г, мастило ЦИАТИМ-201 30г, а також вазелін технічний 30г.

Наприклад, вимагають догляду обертові частини, і різні шарніри в третій руці ZD-10D. Та й просто змастити замок або ланц, які перебувають на відкритому повітрі можна використавши мастило графітне ГОСТ-3333-80 30г.

Хочете купити масло машинне? Скористайтеся пропозицією інтернет-магазину Black Chip. Ми пропонуємо продукцію від відомих виробників для вирішення поставлених вами завдань. Залишилися питання? Обов'язково поставте їх нашим менеджерам!

Про мастильні матеріали

Матеріали для змащення це речовини, які мають найзначніші антифрикційні характеристики. Їх потрібно наносити на поверхню деталей для того, щоб зменшити зношування і продовжити довговічність техніки, її технологічну надійність. Сьогодні з цією метою ви можете купити вазелінове масло, продукцію на мінеральній і синтетичній основі. Ці товари не тільки сприяють зменшенню сили тертя, але і вирішують інші важливі завдання:

 1. Важливі в техніці механізми повністю захищаються від впливу корозії. Також проводиться їх очищення від забруднення, не відбувається передчасного зношування та утворення подряпин.
 2. Сприяють відведенню тепла від робочих частин обладнання, що продовжує термін його служби.
 3. Придбання графітового мастила призведе до оптимальної роботі пневматичних приводів, амортизаторів, застосовується для створення середовища ізоляції в трансформаторах та інших пристроях.
 4. З метою герметизації зазорів в поршнях і в поршневих групах, в результаті чого відбувається збільшення ККД двигунів і компресорів.

Види мастил

Є кілька основних видів мастил про які вам неодмінно слід дізнатися докладніше. Наприклад, на той випадок, якщо захочете купити тефлонове мастило.

1. Рідкого типу - мають кілька основних характеристик при широкому використанні:

 • жирність - здатність створювати плівку на місці контакту для поверхонь компонентів
 • щільність - здатність плівки витримувати певне навантаження
 • в'язкість - високе його значення вказує на можливість застосування в плані температури
 • стабільність в плані термічного окислення - стійкість до виникнення окислення, коли відбувається нагрівання до робочої температури
 • температурне значення займання і застигання - ці значення важливі для досягнення безпеки в ході експлуатації обладнання, запобігання виникненню пожежі та забезпечення холодного запуску
 • кислотне значення - говорить про можливість протистояння корозії

2. Консистентний тип. Ось основні характеристики для даного виду мастил:

 • В'язкість - вказує на здійснення заправки устаткування, здійснення холодного запуску і величину можливої ​​втрати потужності.
 • Межа міцності щодо зсуву - найменше значення навантаження, в результаті якої мастило поступово переходить в текучий стан.
 • Значення температури утворення крапель - це така величина температури при якій мастило стає рідким, починає утворювати краплі.
 • Значення пенетрації - вказує на те, наскільки густе мастило. Від цього значення залежать такі властивості, як межа міцності та значення в'язкості.

3. Твердого типу. До змащенням даного типу заведено пред'являти такі вимоги:

 • Високе значення адгезії
 • Невеликий коефіцієнт тертя
 • Висока стійкість до термоокислення
 • Високе значення стійкості до можливого стирання.

Перед тим, як зробити замовлення, потрібно обов'язково зрозуміти, для якої мети вам потрібно мастило. Якщо треба отримати низький коефіцієнт тертя при не найвищій температурі, то потрібно виходити зі здатності, що змащує. Якщо вам найбільш важливі антикорозійні та охолоджуючі властивості, то можна зупинитися на компресійному продукті.

Розгорнути