Паста ДОІ полірувальна 25 г

  • Наявність:  4
  • Артикул: 03908

25.80 грн.
/шт


Паста ДОІ полірувальна 25 г - це полірувальна паста. Розроблено в Державному оптичному інституті, тому для назви пасти вирішили використовувати абревіатуру - ДОІ. Спочатку вона розроблялася і застосовувалася для шліфування скла та лінз, але пізніше її стали все частіше застосовувати для вирішення найрізноманітніших завдань. За допомогою цієї пасти полірують вироби з кольорових металів, нержавіючої сталі, пластика, полімерів і т. д. Також необхідно знати, що краще не використовувати пасту для позолочених виробів, бо можна стерти верхній шар.

Основний інгредієнт пасти ДОІ це оксид хрому, саме він надає пасті зелений колір і справляє абразивну дію. Також зазвичай до складу пасти входять стеарин, розщеплений жир, силікагель та інші компоненти.
 
Паста ДОІ наноситься на тканину, вибір якої залежить від оброблюваної поверхні. Якщо це метал, то використовується джинсова або войлочна тканина. Також войлочна тканина використовується для полірування срібних виробів, після чого поверхню шліфується м'якою тканиною протягом декількох хвилин. Якщо полірується скло, то використовується м'яка фланелева тканина, а якщо пластик, то бавовняна тканина. Для кращого результату з оброблюваної поверхні необхідно заздалегідь видалити бруд. Полірування здійснюється м'якими круговими рухами, без сильного натиску на поверхню, через те, що це може привести до появи нових подряпин. Також для отримання швидкого результату використовують полірувальний круг. Паста ДОІ, після нанесення її на пошкоджену поверхню заповнює тріщини, відновлює цілісність структури оброблюваного матеріалу.

Характеристики

  • Вага 25 г
  • Колір зелений
  • Упаковка прозорий пакет

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.