Радіолампи СРСРРадіолампа 2Ж27Л пентод високої частоти
ХІТ

Радіолампа 2Ж27Л пентод високої частоти

Радіолампа 2Ж27Л пентод високої частоти з короткою характеристикою. Призначена для підсилення напруги високої частоти до 120 МГц в апаратурі батарейного живлення. Катод оксидний прямого розжа..

25.80 грн.

Радіолампа 6Ж10П високочастотний пентод
ХІТ

Радіолампа 6Ж10П високочастотний пентод

Радіолампа 6Ж10П високочастотний пентод з двома сітками управління - призначений для підсилення напруги низької частоти. Рік випуску __ Основні параметри Напруга розжарення&n..

20.00 грн.

Радіолампа 6Ж2П-ЕВ пентод високої частоти
ХІТ

Радіолампа 6Ж2П-ЕВ пентод високої частоти

Радіолампа 6Ж2П-ЕВ високочастотний пентод підвищеної довговічності, надійності та механічної міцності з короткою характеристикою. Призначений для роботи в підсилювальних і перетворювальних ка..

25.50 грн.

Радіолампа 6Ж5П високочастотний пентод
ХІТ

Радіолампа 6Ж5П високочастотний пентод

Радіолампа 6Ж5П високочастотний пентод - призначений для роботи в підсилювальних і перетворювальних каскадах високої частоти. Рік випуску 1984 Основні параметри Напруга розжарення..

20.00 грн.

Радіолампа 6Н1П-ВИ подвійний тріод
ХІТ

Радіолампа 6Н1П-ВИ подвійний тріод

Радіолампа 6Н1П-ВИ подвійний мініатюрний тріод підвищеної довговічності та механічної міцності. Призначена для підсилення напруги низької частоти. Застосовується в попередніх каскадах ни..

40.00 грн.

Радіолампа 6Н1П-ЕВ подвійний тріод
ХІТ

Радіолампа 6Н1П-ЕВ подвійний тріод

Радіолампа 6Н1П-ЕВ подвійний мініатюрний тріод підвищеної довговічності, надійності та механічної міцності. Призначена для підсилення напруги низької частоти. Застосовується в попер..

32.00 грн.

Радіолампа 6Н3П-Е двійний тріод (6CC42)
ХІТ

Радіолампа 6Н3П-Е двійний тріод (6CC42)

Радіолампа 6Н3П-Е двійний тріод (6CC42) - призначений для підсилення напруги та генерування коливань низької частоти. Застосовується в приймачах, що працюють в діапазоні ультракорот..

31.00 грн.

Радіолампа 6Н3П-ЕВ двійний тріод (6CC42)
ХІТ

Радіолампа 6Н3П-ЕВ двійний тріод (6CC42)

Радіолампа 6Н3П-ЕВ двійний тріод (6CC42) - призначений для підсилення напруги та генерування коливань низької частоти. Застосовується в приймачах, що працюють в діапазоні ультракоротких ..

36.00 грн.

Радіолампа 6Н8С подвійний тріод (6SN7GT ECC32 6CC10)
ХІТ

Радіолампа 6Н8С подвійний тріод (6SN7GT ECC32 6CC10)

Радіолампа 6Н8С подвійний тріод з роздільними катодами - застосовується у вхідних каскадах підсилювачів низької частоти та в релаксаційних схемах. Катод оксидний непрямого напруженн..

45.00 грн.

Радіолампа 6Н9С тріод подвійний
ХІТ

Радіолампа 6Н9С тріод подвійний

Радіолампа 6Н9С тріод подвійний - застосовують для підсилення напруги низької частоти. Оформлення - в скляній оболонці, з октальним цоколем. Рік випуску 1970 - 1975 Основні те..

50.00 грн.

Радіолампа 6П1П-Е вихідний пентод
ХІТ

Радіолампа 6П1П-Е вихідний пентод

Радіолампа 6П1П-Е вихідний пентод підвищеної довговічності - призначений для підсилення напруги низької частоти. Застосовується в однотактних і двотактних вихідних каскадах підсилюв..

26.00 грн.

Радіолампа 6П1П-ЕВ вихідний пентод
ХІТ

Радіолампа 6П1П-ЕВ вихідний пентод

Радіолампа 6П1П-ЕВ вихідний пентод підвищеної довговічності, надійності та механічної міцності - призначений для підсилення напруги низької частоти. Застосовується в однотактних і двотак..

31.00 грн.

Радіолампа 6П3С вихідний променевий тетрод
ХІТ

Радіолампа 6П3С вихідний променевий тетрод

Радіолампа 6П3С вихідний променевий тетрод - призначений для підсилення потужності низької частоти. Також застосовують в високочастотних генераторах в магнітофонах, передавальних пристро..

72.00 грн.

Радіолампа 6Э5П вихідний високочастотний тетрод
ХІТ

Радіолампа 6Э5П вихідний високочастотний тетрод

Радіолампа 6Э5П вихідний високочастотний тетрод - призначена для широкосмугового підсилення напруги та потужності високої частоти. Катод оксидний непрямого розжарення. Працює в будь..

40.00 грн.

Радіолампа 6Э5П-И вихідний високочастотний тетрод

Радіолампа 6Э5П-И вихідний високочастотний тетрод

Радіолампа 6Э5П-И вихідний високочастотний тетрод - це радіолампа підвищеної надійності для роботи в імпульсному режимі. Призначена для широкосмугового підсилення напруги та потужно..

43.50 грн.

Радіолампа 6Э6П-Е вихідний високочастотний тетрод
ХІТ

Радіолампа 6Э6П-Е вихідний високочастотний тетрод

Радіолампа 6Э6П-Е вихідний високочастотний тетрод - це радіолампа підвищеної надійності призначена для широкосмугового підсилення напруги високої частоти. Катод оксидний непрямого р..

62.00 грн.

Показано від 1 до 16 з 29 (всього сторінок: 2)

Асортимент категорії Радіолампи СРСР

Електронна лампа, радіолампа - електровакуумний прилад (точніше, вакуумний електронний прилад), що працює внаслідок керування інтенсивністю потоку електронів, що рухаються у вакуумі або розрідженому газі між електродами.

Радіолампи СРСР масово використовувалися в XX столітті як активні елементи електронної апаратури (підсилювачі, генератори, детектори, перемикачі й т. п.). Тепер практично повністю витіснені напівпровідниковими приладами. Іноді ще застосовуються в потужних високочастотних передавачах і в висококласній аудіотехніці.

Сучасні застосування

Звукотехнічна апаратура
Радіолампи СРСР досі знаходять застосування у звукотехніці, як аматорської, так і професійною. Конструювання лампових звукотехнічних пристроїв є одним з напрямків сучасного радіоаматорського руху.

Завдяки специфічним особливостям спотворення звуку, які до теперішнього часу не вдалося повністю відтворити в широкій практиці при використанні напівпровідникових аналогів або цифровою емуляцією, електронні лампи дуже популярні в підсилювачах для електрогітар.

Високочастотна і високовольтна потужна техніка
У потужних радіомовних передавачах (від 100 Вт до одиниць мегават) в вихідних каскадах застосовуються потужні й надпотужні лампи з повітряним або водяним охолодженням анода і високим (понад 100 А) струмом. Магнетрони, клістрони, лампи біжучої хвилі (ЛБХ) забезпечують поєднання високих частот, потужностей і прийнятною вартістю (а часто інша елементна база в принципі неможлива).Магнетрон можна зустріти не тільки в радарі, але і в мікрохвильовій печі.

При необхідності випрямлення або швидкій комутації декількох десятків кіловольт, яку неможливо здійснювати механічними ключами, необхідно використовувати радіолампи. Так, кенотрон забезпечує прийнятну динаміку при напрузі до мільйона вольтів.

Військова промисловість
Через принцип дії електронні лампи є пристроями, значно більш стійкими до таких вражаючих факторів, як електромагнітний імпульс. В єдиному пристрої може бути кілька сотень ламп. В СРСР для застосування в бортовій військовій апаратурі в 1950-і роки були розроблені стрижневі лампи, що відрізнялися малими розмірами й великою механічною міцністю.

Космічна техніка
Радіаційна деградація напівпровідникових матеріалів і наявність природного вакууму міжпланетного середовища робить застосування деяких типів ламп засобом підвищення надійності й довговічності космічних апаратів. Застосування в АМС Луна-3 транзисторів було пов'язано з великим ризиком.

Підвищена температура середовища і радіація
Лампове обладнання може бути розраховане на більший температурний і радіаційний діапазон умов, ніж напівпровідникове.

Основні типи електронних вакуумних ламп:

Діоди
Тріоди
Тетроди
Пентоди й Променеві тетроди
Променеві пентоди
Гексод
Гептоди
Октоди

Комбіновані лампи (фактично включають 2 або більше ламп в одному балоні)
Лампи зі вторинною емісією і спецлампи з особливими характеристиками (квадратичної, гіперболічної) - створювалися для аналогових ЕОМ, але не набули широкого поширення.

Розгорнути