Датчики тиску (прессостати)Прессостат Huba DTV 50 реле тиску 50-500Pa
ХІТ

Прессостат Huba DTV 50 реле тиску 50-500Pa

Прессостат Huba DTV 50 реле тиску 50-500Pa - це механічне реле тиску серії 604 використовується для контролю тиску повітря в системах кондиціонування і вентиляції. Унікальною перева..

660.00 грн.

Прессостат KFH090-E (KFR-1) 39-55Pa для газових котлів
ХІТ

Прессостат KFH090-E (KFR-1) 39-55Pa для газових котлів

Прессостат KFH090-E (KFR-1) 39-55Pa датчик тиску повітря - це диференціальне реле тиску диму, контролює процес димовидалення вентилятором в газовому котлі. Характеристи..

250.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Датчики тиску (прессостати)

Датчик тиску - це пристрої для вимірювання тиску повітря, масла, води, газу, пари. Датчики тиску це прилади промислового призначення. В побуті датчики тиску використовують для вимірювання артеріального тиску тіла людини - тонометри, і для вимірювання атмосферного тиску - барометри. Крім вимірювання тиску датчики тиску або перетворювачі тиску перетворюють величину вимірюваного тиску в уніфікований струмовий, пневматичний, електричний або цифровий сигнал і безперервно передають цю інформацію в системи автоматичного регулювання, контролю та управління технологічними процесами.

Критерії вибору датчика
Для того, щоб контрольована тиском система працювала правильно й ефективно, важливо, щоб використовуваний датчик тиску міг давати точні свідчення при необхідності та протягом тривалого періоду часу без необхідності ремонту або заміни в умовах роботи системи. Існує кілька факторів, що впливають на придатність конкретного датчика тиску для конкретного процесу. Основні це:

  • характеристики використовуваних речовин в середовищі яких буде використовуватися пристрій;
  • умови навколишнього середовища;
  • діапазон тисків;
  • рівень точності й чутливості, необхідні в процесі вимірювання.

Типи датчиків тиску

Датчики тиску малогабаритні
Датчики тиску малогабаритні призначені для роботи в різних галузях промисловості, в системах автоматичного контролю, регулювання та управління технологічними процесами та ін. Область застосування малогабаритних датчиків тиску досить широка, що обумовлено використанням різних конструкційних матеріалів, чутливих елементів, ущільнень і конструкторських рішень. Діапазон охоплених тисків від 10 Па до 250 МПа. Діапазон температур вимірюваних середовищ від -40 до 300 ° С. Ряд моделей датчиків тиску адаптований для вимірювання тиску агресивних газів і рідин. До цієї групи входять економічні моделі датчиків тиску, призначені для застосування в ЖКГ, високоточні датчики для застосування в лабораторних дослідженнях, спеціалізовані датчики для хімічних і харчових виробництв, а також асинхронні перетворювачі тиску.

Датчики у вибухозахищеній оболонці (датчики абсолютного тиску)
Датчики тиску в вибухозахищеній оболонці - це високоточні, інтелектуальні датчики диференціального, надлишкового та абсолютного тисків з НАРТ-протоколом. Датчик тиску в вибухозахищеній оболонці відрізняється довготривалою стабільністю і малою температурною похибкою. Такі датчики тиску мають види вибухозахисту "вибухонепроникна оболонка" та "іскробезпечне електричне коло". Типові області застосування цих датчиків тиску - хімія, нафтохімія, нафтова і газова промисловість, енергетика, металургія.

Реле тиску і датчики-реле
Багатофункціональні датчики-реле і реле тиску можуть застосовуватися як універсальні вимірювальні, контрольні та сигналізуючі пристрої в самих різних галузях промисловості. Датчики-реле, на відміну від реле тиску, крім двох незалежних PNP виходів мають аналоговий вихідний сигнал і оснащені індикаторним пристроєм. Налаштування приладів здійснюється локально. Серед конфігуруються параметрів, такі як пороги та затримки включення і виключення, режими роботи релейних виходів. Зберігаючи в енергозалежній пам'яті значення мінімального і максимального тиску, датчики-реле можуть служити як піковий детектор.

Вартість доставки та її терміни безпосередньо залежать тільки від графіка транспортної компанії - перевізника.

Розгорнути