Семисегментні індикатори на 1 розрядОднорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом
ХІТ

Однорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом

Однорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір св..

8.50 грн.

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом
ХІТ

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір с..

8.50 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Семисегментні індикатори на 1 розряд

Семисегментні індикатори на 1 розряд - це прилади, які призначені для швидкої та точної передачі показників: температури повітря і тіла, вологості, напруги й т. д. Невеликий пристрій перетворює електричний імпульс в інформацію, що відображається на дисплеї пристрою. Вона складається з буквено-числових символів, які є комбінацією точкових діодів.

Семисегментні індикатори на 1 розряд мають невеликий розмір і просту електронну схему. На мікросхему індикатора струм подається циклічно, поперемінно задіюючи аноди та катоди по динамічному принципу. Така схема дозволяє швидко й інтуїтивно зрозуміло виводити на дисплей буквено-числові знаки.

Світлодіодні семисегментний індикатори залишаються одними з найпопулярніших елементів для відображення цифрової інформації.

Цьому сприяють такі їх якості:

  • Низька ціна. У засобах індикації немає нічого дешевше світлодіодних цифрових індикаторів.
  • Різноманітність розмірів. Найменші та найбільші індикатори - світлодіодні. Мені відомі світлодіодні індикатори з висотою цифри від 2,5 мм, до 32 см.
  • Світяться в темряві. У деяких додатках ця властивість мало не вирішальна.
  • Мають різні кольори світіння. Бувають навіть двоколірні.
  • Досить малі струми управління. Сучасні світлодіодні індикатори можуть підключатися до виводів мікроконтролерів без додаткових ключів.
  • Припускають жорсткі умови експлуатації (температурний діапазон, висока вологість, вібрації, агресивні середовища і т. п.). За ці якості світлодіодним індикаторам немає рівних серед інших типів елементів індикації.
  • Необмежений термін служби.
Розгорнути