Оптоелектроніка та СвітлоLCD1602B-2 122х44мм зелений великі символи кирилиця

LCD1602B-2 122х44мм зелений великі символи кирилиця

LCD1602B-2 122х44мм зелений великі символи кирилиця - це відмінний вибір для створення різних проєктів. Перше, що радує - низька ціна. Друге - наявність готових бібліотек під Arduino. Тр..

128.00 грн.

LCD1602B-2 122х44мм синій великі символи кирилиця

LCD1602B-2 122х44мм синій великі символи кирилиця

LCD1602B-2 122х44мм синій великі символи кирилиця - це відмінний вибір для створення різних проєктів. Перше, що радує - низька ціна. Друге - наявність готових бібліотек під Arduino...

128.00 грн.

Діммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт сенсорний
ХІТ

Діммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт ...

Діммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт сенсорний - це пристрій для плавної зміни яскравості світлодіодної (монохромної) стрічки з напругою живлення 12 В. Функції пристрою: ..

358.00 грн.

Дворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом
ХІТ

Дворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом...

Дворозрядний індикатор F5261AH (AS) з загальним катодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Ко..

13.30 грн.

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом
ХІТ

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом

Дворозрядний індикатор F5261BH з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір св..

13.30 грн.

Лазер червоний крапка 3В 650нМ 5мВт 6мм
ХІТ

Лазер червоний крапка 3В 650нМ 5мВт 6мм

Лазер червоний крапка 3В 650нМ 5мВт 6мм — в основному використовують на презентаціях, грають з кішками чи собаками, астрономи вказують на сузір'я. На основі цього лазера із зас..

7.90 грн.

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева...

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: к..

28.50 грн.

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя
ХІТ

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: ком..

28.50 грн.

Однорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом
ХІТ

Однорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом

Однорозрядний індикатор 5611BH з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір св..

8.50 грн.

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом
ХІТ

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом

Однорозрядний індикатор SM41056 з загальним анодом - використовують в різних схемах для цифрового зображення фізичних параметрів. Характеристики Розмір 0.56 " Колір с..

8.50 грн.

Оптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний транзисторний оптрон широкого застосування та оптрон загального призначення. Технічні характеристики Кількі..

4.20 грн.

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type
ХІТ

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type - складається з інфрачервоних світлодіодів GaAs оптично пов'язаних з фототранзистором. Технічні характеристики Кількість канал..

12.50 грн.

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4
ХІТ

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4 - це однополюсні мініатюрні твердотільні реле, які мають нормально розімкнуті контакти (1-Form-A) і мають 4-контактний корпус SOP. Ізоляція їхньо..

31.50 грн.

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон
ХІТ

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальний прямий струм 60 м..

6.30 грн.

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальни..

6.30 грн.

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6 - використовується для управління симисторними та тиристорними ключами. Технічні характеристики вхідний максимальний струм 60 мА вхідн..

5.50 грн.

Показано від 1 до 16 з 132 (всього сторінок: 9)

Асортимент категорії Оптоелектроніка та Світло

В розділі Оптоелектроніка та Світло можна знайти такі компоненти та пристрої:

 • оптопари,
 • світлодіоди для освітлення,
 • тримачі світлодіодів,
 • світлодіоди SMD,
 • світлодіоди вивідні 3мм, 5мм, 8мм, 10мм,
 • лазери,
 • фоторезистори,
 • семисегментні індикатори,
 • лампочки,
 • прожектори,
 • РК індикатори,
 • діммери.

Прилади з групи оптичної електроніки та джерел світла спрямовані на швидку і точну передачу показників в побутових та промислових пристроях: температури повітря і тіла, вологості, напруги й т. д. Невеликий пристрій перетворює електричний імпульс в інформацію, що відображається на дисплеї пристрою чи на світлодіоді. Вона складається з буквено-числових символів, які є комбінацією точкових діодів.

Варіації оптоелектронних пристроїв
Індикатори, які відображають інформацію мають невеликий розмір і просту електронну схему, але розрізняються за способом виведення інформації:

 • графічні індикатори являють собою панель з підсвічуваними знаками, що нагадує дисплей калькулятора з матричним виведенням інформації;
 • шкальні індикатори, наскільки зрозуміло з назви, відображають зміни в вигляді рухомої точки або безперервної шкали;
 • сегментні індикатори - найбільш популярні - є простими та ефективними в роботі виведення інформації, що використовує багатосигментні матричні панелі з конструкцією під арабські цифри.

У виготовленні сегментних індикаторних пристроїв використовуються три основні методи: світлодіодний, рідкокристалічний і вакуумний. Найкраще на ринку зарекомендувала себе світлодіодна технологія, оскільки діоди є легкозамінними й недорогими виробничими компонентами.

Принцип роботи оптоелектроніки
Малогабаритні семисегментний індикатори, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, підходять для різних побутових і комерційних завдань, починаючи відображенням температури та часу в домашніх електронному годиннику і закінчуючи інформаційним табло, що застосовуються у сфері торгівлі й відеоблогів.

Індикаторний пристрій отримує малий струм шляхом функціонування схеми загального катода. На мікросхему індикатора струм подається циклічно, поперемінно задіюючи аноди та катоди по динамічному принципу. Така схема дозволяє швидко й інтуїтивно зрозуміло виводити на дисплей семисегментного індикатора буквено-числових знаків.

Вибираючи електронні прилади з категорії оптоелектроніка та світло, купити які ви зможете без особливих зусиль на сайті Black Chip, ви завжди отримуєте варіативність вибору: у нас є індикатори відповідного вольтажу, розміру та інших технічних характеристик.

Світлодіоди для монтажу в яскравих прожекторах

На сайті інтернет-магазину Black Chip можна купити потужні світлодіоди для монтажу яскравих прожекторів на корпусах різного діаметру з вушками та без. Широкий вибір різновидів, швидка доставка в різні регіони України.

Про економію у використанні, як освітлення, безпеки для зору і в цілому здоров'я людини світлодіодних чіпів чули вже багато. Дійсно, ці джерела світла:

 • о дев'ять-десять раз споживають менше енергії, ніж звичайні лампи розжарювання при однаковому виробництві світла,
 • вони практично не нагріваються,
 • не бояться перепадів температур і напруги в мережі,
 • на них не впливає частота включень і виключень,
 • вони мають вбудований стабілізатор напруги та стартер.

Завдяки останнім пунктам світлодіодні лампи не видають ультразвуку та гулу і не видають стробоскопічного ефекту мерехтіння, який згубно впливає на зір.

У складі таких джерел світла немає випарів ртуті, інертних газів, брому, йоду та інших речовин, властивих, наприклад, люмінесцентним лампам. Тому світлодіодні елементи освітлення можна після виходу з ладу спокійно викидати з побутовими відходами - їм не потрібна спеціальна утилізація, оскільки вони не забруднюють навколишнє середовище. Виходячи з цього, купити потужний світлодіод для ліхтарика - прекрасний спосіб самостійно виготовити хороший прилад для освітлення.

На сайті інтернет-магазину Black Chip ви можете купити потужні світлодіоди 12 вольт, а також і ті, що підключаються до мережі безпосередньо. Як діод на 10 Вт 220 вольт - прекрасно підійде для створення надяскравого прожектора, рівного за силою світіння 450 ваттному звичайному. Також в асортименті є потужні світлодіоди 3 Вт, купити які ви зможете в один клік!

Розгорнути