Лампочки сигнальніСвітлодіодний індикатор XD8-1 220VAC жовтий

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC жовтий

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC жовтий - використовуються як індикатор сигналізаторів аварійних ситуацій та інших сигналів робочого процесу на лініях різного устаткування (наприклад..

11.50 грн.

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC зелений
ХІТ

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC зелений

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC зелений - використовуються як індикатор сигналізаторів аварійних ситуацій та інших сигналів робочого процесу на лініях різного устаткування (наприкла..

11.50 грн.

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC червоний
ХІТ

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC червоний

Світлодіодний індикатор XD8-1 220VAC червоний - використовуються як індикатор сигналізаторів аварійних ситуацій та інших сигналів робочого процесу на лініях різного устаткування (наприкл..

11.50 грн.

Світлосигнальна арматура AD22-22DS 220VAC червона

Світлосигнальна арматура AD22-22DS 220VAC червона

Світлосигнальна арматура AD22-22DS 220VAC червона - призначена для індикації наявності напруги електричної мережі. Контроль робочого чи аварійного стану електротехнічного обладнання..

22.50 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Лампочки сигнальні

Лампочки сигнальні є неодмінною частиною керованого технологічного процесу. Подаючи світловий сигнал, це низьковольтне устаткування виконує наступні функції:

  • оперативно відображає стан як окремих частин апаратури, так і всього електричного ланцюга;
  • повідомляє про хід виробничого процесу і відхиленнях в положенні вузлів;
  • попереджає про можливу аварію і потенційні небезпеки для життя.

Сфера застосування світлосигнальних приладів обширна. Вона охоплює виробництво, будівництво, транспортну і дорожню інфраструктуру.

Апаратура складається з металевого або пластмасового корпусу, кольорового ковпачка з термостійкої пластмаси, гумової прокладки, двох металевих контактів і сполучної гайки. Для експлуатації виробу треба відкрутити гайку та вставити лампу. Згідно з призначеннями та конструктивними особливостями функціонування приладу полягає в мерехтінні або світінні лампи при подачі на його контакти напруги.

По конструкції виділяють два типи світлосигнальних пристроїв: модульний і моноблочний. У першому живлення підводиться за допомогою трансформатора або модуля миготливого світла. Для другого притаманний безпосереднє підведення живлення.

Джерелами світла у світлосигнальних виробах виступають неонові лампи та матриці на основі світлодіодів. Використання другого типу сигнальної лампочки кращий. Попри свою компактність і меншу вагу, вони дають більш потужний світловий потік, характеризуються рівномірністю світіння, низьким рівнем енергоспоживання і довгим терміном служби (понад 100 000 робочих годин / 10 років).

Світлодіодна сигнальна апаратура популярна завдяки надійності, відмовостійкості й сучасному дизайну.

Залежно від функцій і призначення світлосигнальні пристрої випускаються в різному кольорі: зелені, червоні, оранжеві, білі, сині, жовті.

При покупці світлосигнальної арматури звертають увагу на такі характеристики:

  • номінальна напруга живлення;
  • споживаний струм;
  • джерело випромінюваного світла;
  • розмір монтажного отвору;
  • колір світлофільтра;
  • категорія розміщення;
  • кліматичне виконання.
Розгорнути