Оптрони ОптопариОптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара 4N35 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний транзисторний оптрон широкого застосування та оптрон загального призначення. Технічні характеристики Кількі..

4.20 грн.

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type
ХІТ

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type

Оптопара CNY17-3 оптоелектронний прилад S Type - складається з інфрачервоних світлодіодів GaAs оптично пов'язаних з фототранзистором. Технічні характеристики Кількість канал..

12.50 грн.

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4
ХІТ

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4

Оптопара CPC1017N твердотільне реле SOP4 - це однополюсні мініатюрні твердотільні реле, які мають нормально розімкнуті контакти (1-Form-A) і мають 4-контактний корпус SOP. Ізоляція їхньо..

31.50 грн.

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон
ХІТ

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон

Оптопара MOC3021 SOP6 симисторний оптрон - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальний прямий струм 60 м..

6.30 грн.

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3021 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальни..

6.30 грн.

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6

Оптопара MOC3023 симисторний оптрон DIP6 - використовується для управління симисторними та тиристорними ключами. Технічні характеристики вхідний максимальний струм 60 мА вхідн..

5.50 грн.

Оптопара MOC3052 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3052 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3052 DIP6 - складається з інфрачервоних світлодіодів GaAs оптично пов'язаних з тиристором. Технічні характеристики Тип виходу фототиристор Напруга ізоляції..

7.00 грн.

Оптопара PC817C оптоелектронний прилад DIP4
ХІТ

Оптопара PC817C оптоелектронний прилад DIP4

Оптопара PC817C DIP4 - оптоелектронний напівпровідниковий прилад, який складається з випромінювача та приймача випромінювання, між якими є оптичний зв'язок і забезпечена електрична і..

3.50 грн.

Оптопара MOC3022 оптоелектронний прилад DIP6
ХІТ

Оптопара MOC3022 оптоелектронний прилад DIP6

Оптопара MOC3022 оптоелектронний прилад DIP6 - популярний симисторний оптрон широкого застосування. Технічні характеристики Кількість каналів 1 Максимальний пря..

6.80 грн.

Оптопара PC817 оптоелектронний прилад SMD-4
ХІТ

Оптопара PC817 оптоелектронний прилад SMD-4

Оптопара PC817 оптоелектронний прилад SMD-4 - складається з випромінювача та приймача випромінювання, між якими є оптичний зв'язок і забезпечена електрична ізоляція. Використовують оптопа..

3.80 грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Оптрони, оптопари

Не знаєте, де купити якісний оптрон за найкращою ціною? Зверніться до каталогу нашого інтернет-магазину Black Chip, де ви знайдете велику кількість позицій даного типу мікросхем з гарантією і доставкою по регіонах України.

Які оптрони існують?
Оптрон - це оптичний електронний прилад в герметичному корпусі, який складається в першу чергу з фотоприймача і певного джерела світла, гальванічно не пов'язаними між собою. У ньому отриманий сигнал трансформується у світло, яке керує передавальною стороною.

Фотоприймач приймає цей сигнал у формі світла, відтворюючи вже електричний сигнал. В цілому даний принцип роботи базується на оптичному зв'язку в електронному пристрої. Міні-прилад сприймає найчастіше сигнали в інфрачервоному спектрі.

Одиниця оптрона - оптопара, що складається якраз з одного приймача та відтворювача світла елементів. Складніші системи, де знаходиться відразу кілька оптопар, називаються вже оптичною електронною мікросхемою.

Оптрони розрізняються за типом фотоприймача, тобто, на що вони приймають світловий потік, на:

  • резисторні
  • тиристорні
  • діодні
  • транзисторні
  • зі складним фототранзистором та ін.

У перших, основа дії - підвищення або зниження опору під дією світлового сигналу, тиристорні застосовують в потужних силових ланцюгах завдяки відмінним показниками по навантаженню, швидкості. Транзисторні, як очевидно з назви, використовують фототранзистори, які на порядок потужніші фотодіодів. Тому в цілому їм не потрібно додаткових підсилювачів.

Діодні - найбільш перспективні, оскільки вони найшвидше серед оптопар передають інформацію і трансформують світловий потік. Складний фототранзистор поєднує відразу кілька властивостей своїх попередників, володіючи великим повітряним проміжком.

Галузь застосування

Оптопари використовують там, де:

  • є необхідність передавати сигнали між пристроями, до яких не ведуть електропроводи;
  • як датчики стану техніки;
  • в блоках живлення для контролю вихідної напруги;
  • для перетворення і каталогізації даних тощо.

Сайт інтернет-магазину Black Chip має у своєму розпорядженні різні типи оптронів в пластикових корпусах, тому купити у нас з доставкою по обраній адресі не складе труднощів.

Розгорнути