Тримачі світлодіодівТримач 3F1C для світлодіодів 3мм чорний

Тримач 3F1C для світлодіодів 3мм чорний

Тримач 3F1C для світлодіодів 3мм чорний - використовують для фіксування та утримування світлодіодів під кутом 90 °. Характеристики Колір чорний Монтаж світлодіода під кутом..

0.90 грн.

Тримач для світлодіода 3 мм на плату
ХІТ

Тримач для світлодіода 3 мм на плату

Тримач для світлодіода 3 мм на плату - застосовують для фіксації світлодіода на платі. Вони використовуються для монтажу світлодіодів як для індикації, так і для підсвічування в мін..

0.60 грн.

Тримач світлодіода 3 мм чорний (кліпса)
ХІТ

Тримач світлодіода 3 мм чорний (кліпса)

Тримач світлодіода 3 мм чорний (кліпса) - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Колір чо..

0.70 грн.

Тримач для світлодіодів KLS8-0118-5 5мм

Тримач для світлодіодів KLS8-0118-5 5мм

Тримач для світлодіодів KLS8-0118-5 5мм - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Максимальна товщин..

1.00 грн.

Тримач для світлодіода 3 мм металевий

Тримач для світлодіода 3 мм металевий

Тримач для світлодіода 3 мм металевий - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Тримач світлоді..

3.70 грн.

Тримач для світлодіода 3 мм чорний
ХІТ

Тримач для світлодіода 3 мм чорний

Тримач для світлодіода 3 мм чорний пластмасовий - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Максимальн..

0.65 грн.

Тримач для світлодіода 5 мм металевий
ХІТ

Тримач для світлодіода 5 мм металевий

Тримач для світлодіода 5 мм металевий - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Тримач світлоді..

5.30 грн.

Тримач світлодіода 5 мм чорний (кліпса)
ХІТ

Тримач світлодіода 5 мм чорний (кліпса)

Тримач світлодіода 5 мм чорний (кліпса) - використовують для фіксування та утримування світлодіода, а також естетичного завершення отвору в корпусі. Характеристики Колір чо..

1.00 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Тримачі світлодіодів

Тримачі світлодіодів застосовують у своїх конструкціях інженери та радіоаматори при виготовленні різних пристроїв. Утримувачі світлодіодів виготовляють для розмірів світлодіодів 3; 5; 8; 10 мм для їх фіксації, утримуванні в корпусі та естетичному завершенню конструкцій. Тримачі світлодіодів виготовляють з пластику або металу, вони фіксуються гайкою або защіпками.

Підбираючи тримач для світлодіода враховуйте розмір світлодіода та товщину стінки корпусу в вашій конструкції.

Інтернет-магазин Black Chip пропонує своїм відвідувачам найрізноманітніші товари за найбільш прийнятними цінами. Широкий асортимент пропозицій дозволить вибрати тримач для світлодіода під будь-які потреби. Невисокі ціни дозволять заощадити кошти для інших цілей. До того ж вам буде потрібно мінімум часу для оформлення замовлення. Щоб купити тримач для світлодіода, параметри якого вас влаштували, досить просто заповнити заявку. Ми співпрацюємо з найвідомішими кур'єрськими службами, тому товар покупцям відправляються по всій території України. Це є гарантією того, що придбані тримачі для світлодіодів будуть доставлені однаково швидко в Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Вінницю і в багато інших міст країни.