Діммери - регулятори освітленняДіммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт сенсорний
ХІТ

Діммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт ...

Діммер для світлодіодних стрічок 18А 288 Вт радіопульт сенсорний - це пристрій для плавної зміни яскравості світлодіодної (монохромної) стрічки з напругою живлення 12 В. Функції пристрою: ..

358.00 грн.

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вимикачем БІЛИЙ
ХІТ

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вими...

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вимикачем БІЛИЙ - це пристрій для плавної зміни яскравості лампочки розжарювання або паяльника потужністю до 100 Вт. Монтується ре..

35.50 грн.

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вимикачем ЧОРНИЙ
ХІТ

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вими...

Регулятор потужності ZY-278F 220V 100W на кабель з вимикачем ЧОРНИЙ - це пристрій для плавної зміни яскравості лампочки розжарювання або паяльника потужністю до 100 Вт. Монтується р..

32.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Діммери

Практичні люди дбають не тільки про красу інтер'єру, але і про раціональне використання своїх коштів. Зараз науково-технічний прогрес дозволяє нам поєднати затишок і економію. Мова піде про регулятор світла, який можна встановити замість звичайного вимикача. Таким чином, користувач зможе змінювати яскравість освітлення у свому помешканню та економити до 50% електроенергії.

Діммери - це прилади для плавного зменшення або збільшення інтенсивності світла світлодіодної стрічки, або освітлювальних пристроїв. За допомогою такого приладу збільшують або зменшують напругу, що подається на світильник. При використанні найпростішої моделі діммера, яскравість світла буде залежати від кута повороту ручки потенціометра. Зараз діммери на ринку представлені не тільки в форматі з дистанційним пультом управління, але і без нього - стаціонарний сенсорний. Він фіксується безпосередньо в профілі поруч зі світлодіодною стрічкою. Допустима напруга живлення для експлуатації 12 - 24 В.

Використання діммерів в комплекті з потужними світлодіодами дає змогу освітлювати під'їзди, сходові площадки, а також встановлювати інтер'єрну підсвітку. Система стане в пригоді для освітлення міської інфраструктури (тунелів, доріг, фасадів будівель і так далі). Все це ефективно використовується в системах «Розумний будинок», дозволяє оптимізувати роботу світлодіодних стрічок, модулів, лінійок. За розміром і формою корпус подібних приладів нагадує звичайні розетки та вимикачі. Така особливість дозволяє установку приладів в будівельних конструкціях замість стандартних клавішних вимикачів світла.

Діммер з rgb контролером застосовується для професійного висвітлення об'єктів, на території яких проводяться розважальні заходи, урочистості та концерти; в різних рекламних спорудах і в дизайнерських рішеннях для житлових приміщень.

Розгорнути