ФоторезисториФоторезистор GL5506 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5506 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5506 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямованого&..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5516 5мм приймач випромінювання
ХІТ

Фоторезистор GL5516 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5516 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямова..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5528 5мм приймач випромінювання
ХІТ

Фоторезистор GL5528 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5528 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямова..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5537 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5537 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5537 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямованого&..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5539 5мм приймач випромінювання
ХІТ

Фоторезистор GL5539 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5539 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямованого&..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5547 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5547 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5547 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямованого&..

2.50 грн.

Фоторезистор GL5549 5мм приймач випромінювання
ХІТ

Фоторезистор GL5549 5мм приймач випромінювання

Фоторезистор GL5549 5мм приймач випромінювання - використовується в різних схемах, до прикладу як датчик освітлення. Фоторезистор змінює опір залежно від інтенсивності спрямованого&..

2.50 грн.

Фоторезистор ФР1-4 220k датчик світла
ХІТ

Фоторезистор ФР1-4 220k датчик світла

Фоторезистор ФР1-4 220k датчик світла - неохолоджувані фоторезистори на основі фоточутливих елементів із сірчистого свинцю. Призначені для реєстрації випромінювання в діапазоні 1 ... 3,2 мкм...

140.00 грн.

Фоторезистор ФР1-3 150k датчик контролю полум'я
ХІТ

Фоторезистор ФР1-3 150k датчик контролю полум'я

Фоторезистор ФР1-3 150k датчик контролю полум'я - застосовується як фотодатчик наявності полум'я в захисних пристроях автоматики типу ЗЗП, КСУ, КСУМ і ін. Автоматика з цими ..

145.00 грн.

Фоторезистор ФР1-3 47k датчик контролю полум'я
ХІТ

Фоторезистор ФР1-3 47k датчик контролю полум'я

Фоторезистор ФР1-3 47k датчик контролю полум'я - застосовується як фотодатчик наявності полум'я в захисних пристроях автоматики типу ЗЗП, КСУ, КСУМ і ін. Автоматика з цими фоторе..

140.00 грн.

Фоторезистор ФР1-3 68k датчик контролю полум'я
ХІТ

Фоторезистор ФР1-3 68k датчик контролю полум'я

Фоторезистор ФР1-3 68k датчик контролю полум'я - застосовується як фотодатчик наявності полум'я в захисних пристроях автоматики типу ЗЗП, КСУ, КСУМ і ін. Автоматика з цими ф..

145.00 грн.

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Фоторезистори

Фоторезистор - це датчик, електричний опір якого змінюється в залежності від інтенсивності падаючого на нього світла. Чим інтенсивніше світло, тим більше створюється вільних носіїв зарядів і тим менше стає опір елемента. Два зовнішніх металевих контакту фоторезистора йдуть через керамічний матеріал підстави до світлочутливої ​​плівки, яка за своєю геометрією та властивостями матеріалу визначає електричні властивості опору. Через те, що фоточутливий матеріал за своєю природою з великим опором, то між електродами з тонкої звивистої доріжки, при середній інтенсивності світла, виходить низький загальний опір елемента. Так само як і людське око, фоторезистор чутливий до певного діапазону довжини хвилі світла. При виборі фотоелемента доводиться це враховувати, оскільки він може зовсім не відреагувати на інше джерело світла.

В основному фоторезистори застосовуються для індикації або відсутності світла. У повній темряві опір фоторезистора має велику величину, що досягає іноді до 1 МОм. При впливі на датчик (чутливу частину фоторезистора) світлового потоку, його опір значною мірою знижується, і залежить від інтенсивності освітленості. Величина опору при цьому може впасти до декількох Ом.

Виготовляють фоторезистори з напівпровідникових матеріалів. Видиме світло реєструється за допомогою сульфіду кадмію і селеніду, інфрачервоне випромінювання - з використанням германію, кремнію, свинцю, сурми, ртуті, кадмію і телуру, які можуть охолоджуватися до дуже низьких температур. Напівпровідники наносяться тонким шаром на підкладки зі скла або кварцу або вирізують пластинку з монокристала.

Інертність
Інертність електронного компонента полягає в тому, що існує час затримки між зміною опору та освітлення, що називається інертністю приладу.

Для значного падіння опору від впливу променя світла необхідно затратити час, що дорівнює близько 10 мілісекунд. При зворотній дії для відновлення значення опору знадобиться близько 1 секунди.

Завдяки цій властивості такі резистори не застосовується в пристроях з необхідністю обліку різких стрибків освітленості.

Приклади застосування фоторезисторів
Фоторезистори найчастіше використовуються як датчики світла, коли потрібно визначити наявність або відсутність світла або зафіксувати інтенсивність світла. Прикладами є автомати включення вуличного освітлення, фотоекспонометра та контролю наявності полум'я в газових котлах.

Перевірка
Для перевірки фоторезистора до нього підключають мультиметр. Без світла його значення опору повинно бути значним, а при його освітленні воно помітно знижується.

Розгорнути