Регулятори потужностіРегулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний
ХІТ

Регулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний

Регулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний - пристрій призначений для регулювання потужності електронагрівальних, освітлювальних приладів, потужності електропаяльника, праски, асинхронн..

72.50 грн.

Регулятор потужності (димер) 4000 Вт симисторний
ХІТ

Регулятор потужності (димер) 4000 Вт симисторний

Регулятор потужності (димер) 4000 Вт симисторний - пристрій призначений для регулювання потужності електронагрівальних, освітлювальних приладів, потужності електропаяльника, праски, асинхронн..

117.00 грн.

Регулятор потужності 4000Вт (димер) в корпусі
ХІТ

Регулятор потужності 4000Вт (димер) в корпусі

Регулятор потужності 4000Вт (димер) в корпусі - пристрій призначений для регулювання потужності електронагрівальних, освітлювальних приладів, потужності електропаяльника, праски, асинхронних ..

140.00 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Регулятори потужності

У кожному домі та на виробництві використовують електроприлади й інструменти з живленням від електричної мережі змінного струму. Розширити можливості та зручність використання багатьох з цих пристроїв можна внаслідок регулювання споживаної ними потужності.
Одним з найбільш поширених принципів регулювання потужності в мережах змінного струму є фазовий. При фазовому способі регулювання використовується залежність між моментом (фазою) відкриття регулюючого елемента щодо початку напівперіоду напруги живлення і споживаної пристроєм потужністю.

Тиристорні регулятори потужності є однією з найпоширеніших радіоаматорських конструкцій, і в цьому немає нічого дивного. Адже всім, хто коли-небудь користувався звичайним 25 - 100 Вт паяльником, здатність його до перегрівання навіть дуже відома. В паяльника досить скоро вигорає жало, стає чорним і паяти таким жалом стає неможливо.

І ось тут на допомогу і приходить регулятор потужності, за допомогою якого можна досить точно виставити температуру для пайки. Орієнтуватися слід на те, щоб при торканні паяльником шматка каніфолі вона диміла без шипіння і бризок. Орієнтуватися слід на те, щоб пайка виходила контурною та блискучою.

Інша сфера застосування тиристорних регуляторів це управління яскравістю світильників. Такі регулятори продаються в магазинах електротоварів у вигляді звичайних настінних вимикачів з круглою ручкою. Але ось тут-то покупця і підстерігає проблема: сучасні енергозберігаючі лампи (часто в літературі їх називають компактні люмінесцентні лампи) просто не хочуть працювати з такими регуляторами.

Такий же ефект буде у разі регулювання яскравості світлодіодних ламп. Ну, не призначені вони для такої роботи. Випрямний міст з електролітичним конденсатором, розташований всередині лампи, просто не забезпечує роботу тиристора. Тому регульований «нічник» з таким регулятором можна створити тільки з використанням лампи розжарювання.

Також тиристорні регулятори застосовують для регулювання обертів в електроінструменту (болгарки, дрилі, перфоратори, рубанки). Радіатор практично не гріється на невеликих потужностях до 800-1000 Вт.

Розгорнути