Регулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний

Артикул: 02034

70.00 грн.

Залишок: 0 шт.
Додати до списку відкладеного
Додати до списку відкладеного

Немає в наявності

70.00
грн.
x
шт.
=
грн.

Регулятор потужності (димер) 2000 Вт

Регулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний – пристрій призначений для регулювання потужності електронагрівальних, освітлювальних приладів, потужності електропаяльника, праски, асинхронних електродвигунів змінного струму. Завдяки широкому діапазону регулювання і великій потужності регулятори знайдуть найширше застосування в побуті.

Підійде як бюджетного регулятора для більшості електроінструменту (болгарки, дрилі, перфоратори, рубанки, і т.д.). Радіатор практично не гріється на невеликих потужностях до 800-1000 Ват, в залежності від характеру навантаження. При навантаженні понад 1 кВт рекомендується збільшити площу радіатора або додати примусове охолодження. Наприклад, в порохотягах при ремонті поламаних «рідних» регуляторах, буде вдалим рішенням встановити регулятор так щоб пропустити через нього потік повітря.

Також слід зауважити, що максимальна вихідна потужність пристрою, що підключений до регулятора такого роду впаде на 4-5%. Це обумовлено тим, що відкривання симистора відбувається приблизно в той момент, коли синусоїда знаходиться в амплітуді 90-100 вольт.

Принцип регулювання потужності полягає в зміні моменту часу включення симистора після переходу синусоїди через нуль. Чим більше часу симистор знаходиться у відкритому стані, тим більша потужність надходить в навантаження. Через те, що симистор вимикається в момент, коли струм протікає через симистор стає близький до нуля, то задавати тривалість відкриття симистора будемо в межах половини періоду. На початку плюсового напівперіоду симистор закритий. У міру збільшення напруги, конденсатор заряджається через резистор. Заряд конденсатора триває до тих пір, поки напруга на ньому не досягне напруги пробою диністора близько 30 В. Диністор замкне ланцюг і відкриє симистор. Симистор залишається відкритим до кінця напівперіоду. Потенціометром задається час заряду конденсатора, і відповідно момент відкриття диністора і симистора. На цьому і заснована можливість регулювання потужності. Під час мінусового напівперіоду принцип роботи аналогічний.


Характеристики

  • Максимальна потужність навантаження – 2000 Вт
  • Робоча напруга 220 В
  • Регулювання напруги 50-220 В
  • Вхід та вихід вказані на платі
  • Є підлаштування рівня нижнього порогу (резистор 2 МОм)
  • Розміри друкованої плати 60 х 48 х 28 мм
  • Вага: 41 г

Також на сайті представлено симисторний регулятор потужності (димер) на 4000 Вт і 220 В.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Регулятор потужності (димер) 2000 Вт симисторний”