Колодки та цоколі для релеКолодка АСКО PYF14A для реле MY4NJ
ХІТ

Колодка АСКО PYF14A для реле MY4NJ

Колодка АСКО PYF14A для реле MY4NJ - використовують в щитах керування технологічним обладнанням. Характеристики для 4 груп перемикаючих контактів ступінь захисту IP4..

32.50 грн.

Колодка для автомобільного реле ARS-05 5pin

Колодка для автомобільного реле ARS-05 5pin

Колодка для автомобільного реле ARS-05 5pin - це універсальна п'яти контактна колодка, яку застосовують для під'єднання електромагнітного реле в легковому та грузовому транспорті.&nbs..

15.50 грн.

Колодка для автомобільного реле TAIMINC 5pin
ХІТ

Колодка для автомобільного реле TAIMINC 5pin

Колодка для автомобільного реле TAIMINC 5pin - це універсальна п'яти контактна колодка, яку застосовують для під'єднання електромагнітного реле в легковому та грузовому транспорті.&nb..

17.70 грн.

Колодка для автомобільного реле з проводами 5pin
ХІТ

Колодка для автомобільного реле з проводами 5pin

Колодка для автомобільного реле з проводами 5pin - це універсальна п'яти контактна колодка, яку застосовують для під'єднання електромагнітного реле в легковому та грузовому транспорті..

25.50 грн.

Колодка з проводами для автомобільного реле 5pin
ХІТ

Колодка з проводами для автомобільного реле 5pin

Колодка з проводами для автомобільного реле 5pin - це універсальна п'яти контактна колодка, яку застосовують для під'єднання електромагнітного реле в легковому та грузовому транспорті..

25.50 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Колодки та цоколі для реле

Реле електромагнітного типу, які працюють при напрузі від 3 В до 230 В, успішно використовуються для управління в електричних ланцюгах з високою напругою. При цьому пристрій виконує одночасно кілька функцій: вмикає одні пристрої електричної мережі та вимикає інші. Реле ділять на типи в залежності від різної кількості контактів та напруги, що подається на обмотку реле. Підбирають необхідний пристрій, з огляду на ті завдання, які реле буде виконувати.

Завдяки застосуванню перехідних колодок та цоколів, можна забезпечити максимально комфортне кріплення на поверхні, DIN-рейці електричної шафи або на друкованій платі. Майже всі елементи, які споживають енергію, управляються за допомогою реле, а для їх установки необхідна певна колодка для реле. Вона дає можливість легко і швидко поміняти зламаний пристрій на робоче реле. У разі використання колодок не потрібно відпаювати від проводів електричної мережі, замість цього пошкоджене реле виймається, а на його місце встановлюється нове. Крім того, застосування колодок дозволяє забезпечити зручну і надійну установку при монтуванні електричних щитів.

Виготовлені такі пристрої з негорючих, міцних і пружних матеріалів (до складу яких входить графіт).

Колодки та цоколі для реле можуть мати гвинтову фіксацію проводів або самозатискні клеми для проводів.