Настільні лампи та ліхтарики



Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева...

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука помаранчева - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: к..

28.50 грн.

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя
ХІТ

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука синя - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: ком..

28.50 грн.

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (ліва)
ХІТ

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (ліва)

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (ліва) - зручний аксесуар для людей, які працюють у затемнених приміщеннях, електриків, сантехніків, риболовів та шукачів скарбів. Характеристики ..

88.00 грн.

Ліхтарик алюмінієвий Police 3W 1.5V AA чорний
ХІТ

Ліхтарик алюмінієвий Police 3W 1.5V AA чорний

Ліхтарик алюмінієвий Police 3W 1.5V AA чорний - можна використовувати як брилок. Застосовують для освітлення поверхонь на близьку віддаль. Характеристики Матеріал корпусу анодований ..

43.50 грн.

Лампа USB для підсвічування клавіатури ноутбука
ХІТ

Лампа USB для підсвічування клавіатури ноутбука

Лампа USB для підсвічування клавіатури ноутбука - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: комп'..

28.50 грн.

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука
ХІТ

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука

Лампа USB підсвічування клавіатури ноутбука - ця гнучка LED лампа має можливість формуватися в будь-якому зручному положенні. Підключається через USB порт до будь-якого джерела: комп'..

28.50 грн.

Настільна лампа A808 зі збільшуваним склом
ХІТ

Настільна лампа A808 зі збільшуваним склом

Настільна лампа A808 зі збільшуваним склом (2-5 х) та 40 світлодіодами LED не впливає на зір і застосовується для електронного проєктування, ремонту, косметології та в медицині. Характерис..

380.00 грн.

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (права)
ХІТ

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (права)

Рукавиця з LED підсвіткою чорна (права) - зручний аксесуар для людей, які працюють у затемнених приміщеннях, електриків, сантехніків, риболовів та шукачів скарбів. Характеристики ..

88.00 грн.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Настільні лампи та ліхтарики

Настільні лампи та ліхтарики - ці сучасні освітлювані пристрої дозволяють регулювати потік світла, направляючи його в потрібну сторону. Завдяки застосуванню світлодіодів, витрата енергії на освітлення знижується до 10 разів. Яскравість світіння світлодіодів можна легко регулювати за допомогою драйвера, завдяки йому світлодіодні системи стійкі до перепадів напруги в мережі. Придбавши ці товари, можна надовго забути про заміну перегорілих ламп, що особливо актуально в разі нестабільної напруги або частих аварій в електромережах.

Перевага LED світильників полягає в економічності, довговічності та екологічності. Також безпека, міцність та невибагливість цих пристроїв, дозволяє застосовувати їх в різних сферах діяльності людини.

Застосувати настільні лампи та ліхтарики можна: для швейних машин, фрезерних верстатів, точильних верстатів, верстатів з обробки дерева і металу, автомийок і станціях техобслуговування, в сервісних центрах, як нічник, в офісах.

Світлодіодні настільні лампи та ліхтарики можуть без проблем експлуатуватися в досить широкому температурному діапазоні - від -60 ° С до + 60 ° С, при цьому миттєво запалюються в повну силу, чого неможливо домогтися від люмінесцентних ламп.

Розгорнути