Запобіжник 2А 5х20 мм скляний

ХІТ
  • China
  • Виробник:  China
  • Наявність:  Немає в наявності
  • Артикул: 00523

1.00 грн.
/шт


Запобіжник 2А 5х20 мм скляний - комутаційний електричний апарат, одноразової дії, що виконує захисну функцію. Робочий струм запобіжника 5х20 мм становить до 2А, напруга до 250 В. Має найпопулярнішу конфігурацію 5х20 серед запобіжників, яка застосовується у більшості побутових приладів. Зовнішній діаметр запобіжника – 5 мм, довжина корпусу – 20 мм. Легкоплавкий захисний елемент у вигляді дроту забезпечує швидке спрацьовування запобіжника 5x20 мм при перевантаженні мережі або короткому замиканні та згоряє в аварійному режимі, тим самим розмикаючи ланцюг та перериваючи подальші руйнування високою температурою. Швидке спрацьовування забезпечує високу безпеку приладів, у яких він застосовується. Робоча температура запобіжника 5х20 мм на 2А становить -60 ... +85 º С.

Запобіжник 2А 5х20 мм скляний прозорий має циліндричні контакти та скляну колбу, завдяки якій можна швидко визначати цілісність захисного елемента. Перевірити працездатність запобіжника 2А 5х20 мм ви можете за допомогою звичайного мультиметра. Ця модель є слаботочною вставкою і використовується в малопотужних ланцюгах.

Заміну запобіжника допускається робити тільки при знятій напрузі та навантаженні в мережі. Вкрай не рекомендується при згорянні запобіжника використовувати так звані «жучки» у вигляді металевої перемички між контактами. Подібна заміна може призвести до виходу з ладу дорожчих компонентів та/або спалаху, що може спричинити пожежу.

Характеристики

  • струм спрацьовування 2 A
  • матеріал прозоре скло
  • розмір 5x20 мм

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.